Kingston KC600 512 GB 600 TL!

Asla aksini iddia etmiyorum :) ilkinde fikrimi, sonrasında ise gördüklerimi yazdım. Browser cache olduğunu düşünüyordum. Veri bağlantılarını incelediğimde XMLHttpRequest bağlantısındaki get methodunu görünce zaten güncel gördüğümü yazdım.

Browser cache yazımı değiştirme yetkim yok çünkü süresi geçince mesajınızı değiştiremiyorsunuz.

Eki Görüntüle 1596300
Browser cache olmadığı konusunda hemfikiriz sanırım, diğer konuda pek bir gözlemim yoktu. Atılan resimde görünen get metodundaki cache özelliğinin no-cache olması sebebiyle sürekli güncel veriyi çekiyor olduğunu dolayısıyla görünen stok bilgisinin doğru olduğunu mu düşünmemiz gerekiyor?

Biraz önce 1TB olan modelini 1295 liraya İzoly/Hepsiburada üzerinden satın aldım.

Lanet olası Nays uygulaması sorun çıkarmasaydı bunun 129 lirası iade edilecekti(%10 indirim kampanyası). Ancak sıkıntı çıkardığı için 1166 liraya alma şansını kaybetmiş oldum.

Aslında hayalimde KC3000 veya Fury renegade ikilisinden birisinin 1 TB modelini, gücüm yetmezse 500/512 GB olanını almak vardı. Elimde olan 500 GB A2000 modeli de depolama yapacaktım. Sonradan bunun biraz lükse kaçtığını düşündüm. Aslında gerçekten güzel, sağlam ve gayet iyi performans veren bir model olan A2000 sistem diski olarak kalsa ve indirimle uygun fiyatlı depolama diski alsam diye düşündüm. Zaten oyun veya video depolama ağırlıklı kullanımı öngörmüştüm. O yüzden SATA olması hatta dram içermemesi de sorun değildi. O yüzden 860 EVO ve 870 EVO arası bir kalitede olduğunu öngördüğüm KC600 1TB modelini(512 GB KC3000 ile aynı fiyattan) aldım. Anakarttaki gen 4 yuva biraz daha boş kalsın bakalım. Gelecekte doldururum.

512 GB olanı dün almıştım ama 1 TB da 1295 TL olmuş. Bunu iade edip 1 TB olanı alacağım.

Ürün kesinlikle orijinal değil. Direkt Çin'deki satıcı ile görüştüm. Orijinal olmadığını, OEM olarak üretildiğini söyledi. Tavsiyem uzak durun.
Öncelikle OEM ürün olması kötü olduğu veya orijinal olmadığı anlamını taşımaz. Kingston ve Crucial zaten Micron'a ait Nand kullanıyorlar. WD de SanDisk'e ait Nand ları kullanıyor. Bu mantığa göre onlarda OEM. Kingston Kc600 Dram özelliği olan iyi bir SSD'dir, satılan bu üründe dahil. Kaldı ki fiyatı şuan 1400 lira civarına çıkmıştır. Tavsiyem tekrar böyle bir fiyat fırsatı gelirse kaçırmayın.

Öncelikle OEM ürün olması kötü olduğu veya orijinal olmadığı anlamını taşımaz. Kingston ve Crucial zaten Micron'a ait Nand kullanıyorlar. WD de SanDisk'e ait Nand ları kullanıyor. Bu mantığa göre onlarda OEM. Kingston Kc600 Dram özelliği olan iyi bir SSD'dir, satılan bu üründe dahil. Kaldı ki fiyatı şuan 1400 lira civarına çıkmıştır. Tavsiyem tekrar böyle bir fiyat fırsatı gelirse kaçırmayın.
"Orijinal değil" ifadesi satıcıya ait görünüyor. Ürün orijinal değilse zaten Kingston KC600 konuşmuyoruz demektir, DRAM vs..
Bugün yarın ürünü teslim alan kişiler olacaktır, onların geri dönüşleri faydalı olur çünkü hepsiburada'da satıcının örneğin Kingston KC600 256GB satışı devam ediyor.

"Orijinal değil" ifadesi satıcıya ait görünüyor. Ürün orijinal değilse zaten Kingston KC600 konuşmuyoruz demektir, DRAM vs.
Bugün yarın ürünü teslim alan kişiler olacaktır, onların geri dönüşleri faydalı olur çünkü Hepsiburada'da satıcının örneğin Kingston KC600 256 GB satışı devam ediyor.

Satıcı ile konuştum orijinal olduğunu söyledi. Değilse dolandırıcılığa girer ve bu riske girmez. Konuştuğumuz KC600 evet dram özelliği evet :)

Satıcı ile konuştum orijinal olduğunu söyledi. Değilse dolandırıcılığa girer ve bu riske girmez. Konuştuğumuz KC600 evet dram özelliği evet :)
Aynen yüzyılın ilk dolandırıcılığı olur asla cüret edemezler.
Siz @TeknoAdam ile aranızda kanıtlaşırsınız artık, söylediklerinizin güvenilirliği benzer şu aşamada.

Geri
Yukarı