Kingston KC600 512 GB 600 TL!

BIOS olayını denediniz mi eğer onu da denediyseniz geriye bir şey kalmıyor.
BIOS olayında ayar maalesef göremedim ama bu kadar teste rağmen hiçbir şeyin tespit edilememesi bence çokta iç açıcı bir şey değil.

Hocam videolarda vidalardan da bahsediyordu, güvenlik bandrolu ve vidalarda durum nedir?

Birazdan onların fotoğrafların daha düzgün bir şekilde çekip buraya atarım.

BIOS olayında ayar maalesef göremedim ama bu kadar teste rağmen hiçbir şeyin tespit edilememesi bence çok da iç açıcı bir şey değil.

Birazdan onların fotoğrafların daha düzgün bir şekilde çekip buraya atarım.

Tamamdır hocam, ona göre bende hiç açmadan iade ederim, ya da duruma göre test ederiz.

Tamamdır hocam, ona göre bende hiç açmadan iade ederim, ya da duruma göre test ederiz.

Size kalmış, içinden garanti belgesi vs hiçbir şey çıkmadı sadece ürünün kendisi çıktı bana o bile şüphelendirdi açıkçası zaten testler de ortada belki bir şeyleri yanlış yapmışımdır belki de benim hatamdır ama sanmıyorum disk bilgisayarda gözüküyor BIOS'ta gözüküyor programların hiçbirinden geçerli not alamıyor tabii yine denemesi size kalmış uğraşmamak adına iade geçmek daha mantıklı.

Size kalmış, içinden garanti belgesi vs hiçbir şey çıkmadı sadece ürünün kendisi çıktı bana o bile şüphelendirdi açıkçası zaten testler de ortada belki bir şeyleri yanlış yapmışımdır belki de benim hatamdır ama sanmıyorum disk bilgisayarda gözüküyor BIOS'ta gözüküyor programların hiçbirinden geçerli not alamıyor tabii yine denemesi size kalmış uğraşmamak adına iade geçmek daha mantıklı.

Aldığınız satıcı ENC bilgisayar mı? Mutlaka belirtmişsinizdir ama o kadar çok yazı varki bulamadım.

Aldığınız satıcı enc bilgisayar mı? Mutlaka belirtmişsinizdir ama o kadar çok yazı varki bulamadım.

Evet, encbilgisayar kendilerine N11'den ulaşıp sorduğumda orijinaldir diye geri dönüş attılar fakat değilmiş :D

Şöyle fotoğraflar çektim ön ve arkası için videolarda arkasında depolama yazıldığı yerde hiçbir şekilde yazı yazmıyor bomboş.

Dosya Ekleri

• ön.jpeg
    ön.jpeg
    70,8 KB · Görüntüleme: 78
  • arka.jpeg
    arka.jpeg
    165,5 KB · Görüntüleme: 70
Son düzenleme:
Evet, encbilgisayar kendilerine N11'den ulaşıp sorduğumda orijinaldir diye geri dönüş attılar fakat değilmiş :D

Şöyle fotoğraflar çektim ön ve arkası için videolarda arkasında depolama yazıldığı yerde hiçbir şekilde yazı yazmıyor bomboş.

Orijinalinde Çince yazı olmaması gerekiyormuş ve taywan olmalıymış. Ama diğer iki kısım tutmuyor. İlki giriş kısmında kaç GB olduğu yazmalı diğeri ise ön yüzdeki hologramın parlak ve renk değiştiren olması. Maalesef bunlar tutmuyor bu fotolara göre

Geri
Yukarı