Kingston KC600 512 GB 600 TL!

Bilgi almaktan da paylaşmaktan da zarar gelmez. Ben uyardığımda aldığı satıcıya soru sorup ona inanan arkadaşlar vardı. Ne bana ne ona ne buna inanmayın. Ürünü test edin mutlaka.

Evet, teknoadamın dediği gibi isteyen kendisi test edebilir benim testlerim sonucu ortaya çıkan şeyleri paylaştım ürünün arka kısmında yazması gereken GB yazısı bile mevcut değil testlerden de zaten sağlam çıkmadı belki sizdeki üründe değişiklik olabilir uğraşmak istiyorsanız alın test edin siz de paylaşın hepimiz beraber öğrenelim ya da direkt iade edebilirsiniz.

Bilgi almaktan da paylaşmaktan da zarar gelmez. Ben uyardığımda aldığı satıcıya soru sorup ona inanan arkadaşlar vardı. Ne bana ne ona ne buna inanmayın. Ürünü test edin mutlaka.
Satıcıya soru sorulup alınan cevabı burada paylaşmak ona inanmak mı oluyor. Bu sitelerde problemli ürünlerin oranının düşük olduğunu söylemek mi inanmak oluyor. Bilgi almaktan da paylaşmaktan da zarar gelmez demişsin ama satıcıdan bilgi alıp paylaşanları kolay inanlardan saymışsın. Ürün orjinal çıksaydı bizde şey mi deseydik sana "Satıcıya dahi sormadan hemen uyaranlar oldu".

Haklısınız aslında ama mide bulandırdı bir kere. Bu saatten sonra direk iade en temiz çözüm gibi geldi.

Ürün henüz gelmedi ama ben iade talebi oluşturdum. N11'e de Technopat'taki arkadaşların testlerinde Kingston değerlerini karşılamadığını belirttim.

Satıcı kişi beni aradı. Yetişemedim telefona ama WhatsApp'tan yazmış. Bende durumu belirttim. "buyurun konuda mesajlarınızı belirtebilirsiniz" diyerek konu linkini yazdım cevap hakkı var sonuçta. Şu an yazılanları okuyordur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı