Kingston KC600 512 GB 600 TL!

Öyle gözüküyor, Hepsiburada'daki Izoly adlı satıcıdan alan kişiler de oldu, onların diski de sahte çıkacak mı bakalım.

Bu da onların cevabı bakalım onlar ne yollayacak.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-12-08-21-33-54-607-edit_com.google.android.gm.jpg
    Screenshot_2022-12-08-21-33-54-607-edit_com.google.android.gm.jpg
    84,3 KB · Görüntüleme: 78
Eki Görüntüle 1597066

@kino
Benim testler bu şekilde. Windows kurarken tüm diskleri çıkarmak zorunda kaldım ve disk Kingston SSD Manager'da gözükmüyor. Onun dışında her şey doğru gibi. Boot Manager'da falan SSD ismi de normaldi.

Sahte ürün mü satın aldım yani?
Hız iyide bir kaç ay sonra sıkıntı çıkarabilir. Kronik sorunlu ssd ler gibi. Arkadaşımda su630 var. 1 2 ay gayet iyiydi sonradan sıkıntılar çıktı.

Harici kutu alıp taşınabilir yapmayı düşünüyordum. Kullanılır mı sizce?

Kullanabilirsin tabii bir seçenek ama ömrü ve hızın aynı kalma ona, bir şey diyemeyiz. Hiç bozulmaz 2 3 sene götürür ya da 1 2 ay. Yoksa özelikleri her şeyi aynı sadece marka, üretmiyor öyle düşün. Samsung'un bununla, ilgili bir yazısı vardı bulabilirsem nete atarım. Ama önce bir testini yap markaya yaz çakma çıkmayabilir.

Hız iyide birkaç ay sonra sıkıntı çıkarabilir. Kronik sorunlu SSD'ler gibi. Arkadaşımda SU630 var. 1 2 ay gayet iyiydi sonradan sıkıntılar çıktı.

SU630 modeli kronik sorunlu bir model olduğu biliniyor zaten. Yine de N11 desteğine ve Kingston'a yazdım. N11 talep oluşturdu, Kingston ise 48 saat içinde döneceğini belirtti.

Arkadaşlar ürünü şu an bilgisayara takabilecek birisi varsa seri numarasını paylaşabilir mi? Aynı mı diye kontrol edelim.
CMD'ye wmic diskdrive get model,serialnumber komutunu yazmalısınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı