Kingston KC600 512 GB 600 TL!

Benimde ürünüm dağıtıma çıkmış şimdi geldiği zaman iade etmek istediğimi söyleyeceğim. Başka bir şey yapmama gerek var mı? N11 ile iletişime geçmem lazım mı? Siparişler kısmından iade talebi oluşturdum.

N11 benimle iletişime geçti, sorunsuz bir şekilde iade edebileceğimi ve ücret konusunu yanımda olduklarını belirttiler. Enc, ürünlerine yazılım görmeme gibi problemler ile ara sıra karşılaştıklarını söylemiş 🤣 Durum bu şekilde.
Aynı şekilde beni de aradılar ve anlatılan üstteki gibiydi.

N11 tarafından bende arandım, iade edebileceğimi ve satıcı hakkında aksiyon alacaklarını söylediler ama bakalım. Hiç beklemeden iade talebi oluşturup kodu aldım, yarın gelip alacaklar.

N11 benimle iletişime geçti, sorunsuz bir şekilde iade edebileceğimi ve ücret konusunu yanımda olduklarını belirttiler. Enc, ürünlerinde yazılım görmeme gibi problemler ile ara sıra karşılaştıklarını söylemiş 🤣 Durum bu şekilde.
Hocam iade ettikten sonrada mağdur edildim şuanki fiyat üzerinden bir ürün alamıyorum gibi şeyler söyleyin müşteri hizmetlerine güzel bir kupon sağlayabilirler.

Ürün şimdi geldi bana da kargodan. İade talebi oluşturdum. Poşeti açmadan iade edeceğim.

Ürünü ben de ENC bilgisayar satıcısından almıştım fakat burayı okuyunca iade etmeye karar verdim. Kargo dağıtıma çıkmış fakat istemediğimi söyleyip iade edeceğim. Siz neden teslim alıp iade ediyorsunuz direkt iade edemiyor muyuz? N11 sitesinde iade et seçeneklerinde kargoyu teslim almadım seçeneği vardı oysa.

Ürünü ben de enc bilgisayar satıcısından almıştım fakat burayı okuyunca iade etmeye karar verdim. Kargo dağıtıma çıkmış fakat istemediğimi söyleyip iade edeceğim. Siz neden teslim alıp iade ediyorsunuz direkt iade edemiyor muyuz? N11 sitesinde iade et seçeneklerinde kargoyu teslim almadım seçeneği vardı oysa.

Biz test etmek için teslim aldık bir arkadaşım da aldı benim gibi direkt iade seçeneğini seçti sahte olduğunu söylediğim için. Muhtemelen teslim alan herkeste bu konuyu ya görmedi ya da kendileri test etmek istedi.

Ürünü ben de enc bilgisayar satıcısından almıştım fakat burayı okuyunca iade etmeye karar verdim. Kargo dağıtıma çıkmış fakat istemediğimi söyleyip iade edeceğim. Siz neden teslim alıp iade ediyorsunuz direkt iade edemiyor muyuz? N11 sitesinde iade et seçeneklerinde kargoyu teslim almadım seçeneği vardı oysa.

Güvenlik arkadaşa bırakmış kargo görevlisi. Direk bana gelse teslim almayacaktım. İade ettim artık kargo şubesinden.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar bu konu ile ilgili böyle bir geri dönüş geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı