Kingston KC600 nasıldir?

Hepsiburada'da 500-600 civarı 860-970 gibi performans verdiğini duydum dün gece sipariş verdim.

Hocam o mağazanın da sahte SSD verme ihtimali var. %100 emin değilim.

Haklısın sahte gönderebilir ihtimaller var doğru ama zaten testini yaparım gelince acelen var mı peki? Kargom pazartesi gelir büyük ihtimalle zamanın varsa acelen yoksa ben ürünü inceleyip yazarım olur mu?

İsterseniz Gigabyte'nin 240GB'lik SSD lerinden alabilirsiniz tanesi 399 TL çoğu sitelerde genelleme olarak. 500 GB istiyorsanız 2 tane alın.

HB üzerinden izoly diye bir saticidan 2TB'lik modelini.
zamanın varsa ben inceleyip atarım inceleme olurmu?

Ben dün gece 600TL'ye 512 GB alım Izoly'den.

Hb üzerinden Izoly diye bir saticidan 2TB'lik modelini.

2TB'ye o kadar para verme bence gidip Samsung EVO Plus alırdım senin yerinde olsam.

Son düzenleme:
Haklısın sahte gönderebilir ihtimaller var doğru ama zaten testini yaparım gelince acelen var mı peki? Kargom pazartesi gelir büyük ihtimalle zamanın varsa acelen yoksa ben ürünü inceleyip yazarım olur mu?

İsterseniz Gigabyte'nin 240GB'lik SSD lerinden alabilirsiniz tanesi 399 TL çoğu sitelerde genelleme olarak. 500 GB istiyorsanız 2 tane alın.

zamanın varsa ben inceleyip atarım inceleme olurmu?

Ben dün gece 600TL'ye 512 GB alım Izoly'den.

2TB'ye o kadar para verme bence gidip Samsung EVO Plus alırdım senin yerinde olsam.
Oyunlar için kullanacağım ve normal SSD düşünüyorum. Samsung pahalı biraz. MX500 ve KC600 arasında kaldım.

Oyunlar için kullanacağım ve normal SSD düşünüyorum. Samsung pahalı biraz. MX500 ve KC600 arasında kaldım.
bence KC600 alabilirsin. dediğim gibi zamanın ne kadar var kısıtlımı?

OCZ 960 kullanıyorum şu an 3 seneyi geçti ve sağlığı %83 ama okuma yazma düştü. Beklerim sorun değil lakin fiyat şu an uygun diye ama sahte olma ihtimali var deyince biraz çekindim.

Hocam o mağazanın da sahte ssd verme ihtimali var. %100 emin değilim.
Nereye güveneceğiz acaba, ne hale geldik.

@K.Gablanee41 Kısıtlı değil, iki ürün arasında kaldım dediğim gibi sağlam olsun yeter.

OCZ 960 kullanıyorum şu an 3 seneyi geçti ve sağlığı %83 ama okuma yazma düştü. Beklerim sorun değil lakin fiyat şu an uygun diye ama sahte olma ihtimali var deyince biraz çekindim.

@K.Gablanee41 kısıtlı değil, iki ürün arasında kaldım. Dediğim gibi sağlam olsun yeter.

Kardeşim en iyisi ürün elime kısa sürede ulaşır zaten gelince ben sana inceleyip yazayım olur mu? Eğer diyorsan hangisini alayım, kingstona rahatça güvenebilirsin bende 240'lık var UV500 modeli çok iyi en kaliteli 240GB SSD'lerden birisi modeli iyi olunca gönlün rahatlıyor bence sende KC600 almalısın. Ben gelince yine yazarım sana olur mu?

@K.Gablanee41 kısıtlı değil, iki ürün arasında kaldım. Dediğim gibi sağlam olsun yeter.

Doğru artık neye güvenebiliriz bende bilmiyorum ama bana sahte gelirse haber ederim uzak durursun en azından. İade ederim ben zaten sorunlu olursa.

@K.Gablanee41 Kısıtlı değil, iki ürün arasında kaldım. Dediğim gibi sağlam olsun yeter.

Hocam SSD geldi açtım taktım çalıştı CrstalDiskMark sağlığı %0 gösteriyor neden olduğunu bilmiyorum. Yani alabilirsin çok güzel paketlemesi güzeldi 1 günde geldi tavsiye ederim hocam alın bence.

yazma ve okuma hızları gayette iyi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı