Kingston NV1 1 TB M.2 SSD görünmüyor

Thekeysi

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Kingston NV1 1TB SSD satın aldım SSD'yi taktım bilgisayarı açtığımda SSD aygıt yöneticisinde görünüyor. Aynı şekilde BIOS'ta da görünüyor ancak disk bölümünde görünmüyor. Bunun için disk yönetimine girdim orada ayrıştırılmamış olarak da görünmüyor.

fsfgs.jpg

dss.jpg

dsggsd.jpg

Dosya Ekleri

• 5bce36ab-a2dc-473e-971b-030db81cf0ef.jpg
    5bce36ab-a2dc-473e-971b-030db81cf0ef.jpg
    82,5 KB · Görüntüleme: 35
Kaydırdım gözükmüyor çok yer kaplamasın diye tam ekran görüntüsü almadım.
O normal HDD. Bende şu an 3 farklı disk var 1 TB HDD, 240 GB SSD ve yeni aldığım 1 TB m2 SSD. M2 SSD görünmüyor.
Arkadaşlar ben bu ürünün arızalı olduğunu düşünüyorum ve iade etmek istiyorum. Ambalajından çıkardığım için iade kabul ederler mi?
Bu olaydan anlayan birileri yardımcı olabilir mi? Belki bir arızası yoktur ve çözümü vardır. Aksi takdirde iade etmek veya servise yollamak zorunda kalacağım.

Son düzenleme:
Kaydırdım gözükmüyor çok yer kaplamasın diye tam ekran görüntüsü almadım.

O normal HDD. Bende şu an 3 farklı disk var 1 TB HDD, 240 GB SSD ve yeni aldığım 1 TB m2 SSD. M2 SSD görünmüyor.
Arkadaşlar ben bu ürünün arızalı olduğunu düşünüyorum ve iade etmek istiyorum. Ambalajından çıkardığım için iade kabul ederler mi?
Bu olaydan anlayan birileri yardımcı olabilir mi? Belki bir arızası yoktur ve çözümü vardır. Aksi takdirde iade etmek veya servise yollamak zorunda kalacağım.
Burada benzer bir sorun yaşanmış ve konu sahibi ürünü garantiye gönderdiğinde, ürünün sorunlu olduğunu ve değişim yapılacağı söylenmiş.

Burada benzer bir sorun yaşanmış ve konu sahibi ürünü garantiye gönderdiğinde, ürünün sorunlu olduğunu ve değişim yapılacağı söylenmiş.

Evet bu konuyu bende gördüm bugün. Sanırım benim üründe arızalı ancak ben değişimden ziyade ürünü iade etmek istiyorum fakat ambalajını attım zaten ufak bir karton parçasıydı. Merak ettiğim iadeyi kabul ederler mi. Ürüne karşı ön yargı oluştu bende farklı bir model almayı düşünüyorum.
Sorunu çözdüm arkadaşlar depolama alanını silmek gerekiyormuş. Aşağıdaki adımları takip ettikten sonra disk yönetimine girip ayrıştırılmamış gözüken diski tanımlıyorsunuz.

gfdg.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı