Çözüldü Takılı RAM 1RX8 mi 1RX16 mı nasıl anlayabiliriz?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Simaoforlan

Femtopat
Daha fazla  
Şu anda 1RX8'li modeli kullanıyorum ve sorunsuz bir şekilde Dual channel olarak çalışıyorlar. 1RX16'lı modeli ise hiç çalıştırmadan iade etmiştim, yorum yapamayacağım.

Merhaba,
Konuyu hortlatmış gibi olacağım ama bende RAM takviyesi yapacağım benim PC içinde olan Micron marka bir RAM fakat DDR4 olarak laptop için bu markadan bulamadım. Kingston marka alacağım bende ama PC de mevcut RAM 1RX8 mi 1RX16 mı nasıl anlayabiliriz?
Mevcut RAM seri numarasına kadar alıp resmi sayfasından baktım ama bulamadım.
Yardımcı olursanız memnun olurum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba,
Konuyu hortlatmış gibi olacağım ama bende RAM takviyesi yapacağım benim PC içinde olan Micron marka bir RAM fakat DDR4 olarak laptop için bu markadan bulamadım. Kingston marka alacağım bende ama PC de mevcut RAM 1RX8 mi 1RX16 mı nasıl anlayabiliriz?
Bilgisayarı açıp RAM'in üzerinde bulunan rakamları okuyabilirseniz orada yazıyor. Ben öyle buldum. Ya da resmi üreticinin sitesinde kullanma kılavuzlarında yazıyor. Seri numarası ile sitesinden de bulmuştum.
Merhaba,
Bilgisayarı açıp RAM'in üzerinde bulunan rakamları okuyabilirseniz orada yazıyor. Ben öyle buldum. Ya da resmi üreticinin sitesinde kullanma kılavuzlarında yazıyor. Seri numarası ile sitesinden de bulmuştum.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı