Kingston SNV2S/500G M.2 SSD'ye Windows kurulmalı mı?

rilax

Kilopat
Daha fazla  
Kingston 500GB M.2 22x80mm PCI-e 4.0 NVMe SSD SNV2S/500G marka/model SSD aldım arkadaşlar ek olarak daha önceden var olan Corsair LE200 2.5 240GB SSD SATA3 560/530 CSSD-F240GBLE200 marka/model SSD'ye sahibim ve Windows'um 2017'den beri bu SSD üzerinde kurulu. Sorum şu, bu yeni edindiğim M.2 SSD hakkında yok dram yok, yok kalitesiz, dayanıksızi, ömrü erken biter tarzında şeyler okudum. O yüzden Windows kurma konusunca çekincelerim var sizce hal vaziyetim bu haldeyken elimdeki donanımlar üzerinden değerlendirecek olursak Windows'u bu arkadaşa kurmam mantıklı mıdır değil midir? Bilen arkadaşlar bilgileriyle yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Soruyu tam idrak edebildim mi emin değilim ama iki SSD'nin teknolojisi farklı. İdeal olan; işletim sistemi ve uygulamalarınızın Kingston markalı SSD'de kurulu olması.

SSD kullanmak için alıyorsun. Bilgisayara takıp öyle süs olsun diye değil. Allah ne verdiyse aban bir şey olmaz. Ben SSD'nin içinden geçiyorum yüklüyorum siliyorum bir şey olduğu yok. Benim SSD de iki tane Windows yüklü canavar gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı