Kingston SSD Now V300 İncelemesi

• Konuyu başlatan Mertcan Başel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 31
  • Görüntüleme 6B
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar bazı hatalar dolayından özür dilerim. Sonuçta ilk incelemem. Hataları görmemezlikten gelin:D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce de söylediğim gibi ssd'nin bilgisayara katkısını göstermek için bir video çekilebilir. Mesela "bakalım 2 dakikada neler yapabiliriz" diye başlayıp bu sürede bilgisayarı açıp bir kaç uygulama açıp kapatıp oyuna girip çıkıp bilgisayarı kapatabilirsiniz. 2 olmaz da 3 olur amaç bilgisayarın hızını göstermek.

Arkadaşım benim de daha önce belirtiğim gibi boot sorununu hala çözemedim. Ama uygulamalar ve oyunlar için bir video çekebilirim.

Arkadaşım benimde daha önce belirtiğim gibi boot sorununu hala çözemedim.Ama uygulamalar ve oyunlar için bir video çekebilirim.

Sata portlarını kontrol edin. İlk sıraya ssd gelecek şekilde sırasını değiştirin. Bir de bios ayarlarını sıfırlayın.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı