Kingston SSD'ye format atılınca kurtarma açılıyor

Yusufcan Çivgin

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, bende i5 3. nesil işlemcili ve RX 560 ekran kartlı masaüstü bilgisayar var. SSD'ye format attığım zaman kurtarmaya giriyor, HDD'ye attığım zaman normal bir şekilde açılıyor. Açıldıktan sonra SSD'ye bakıyorum, içine bir seyler atıp silebiliyorum, çalışıyor yani SSD. Kingston marka SATA SSD. Tam modelini bilmiyorum. Ne yapmam gerekiyor? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bende i5 3. nesil işlemcili ve RX 560 ekran kartlı masaüstü bilgisayar var. SSD'ye format attığım zaman kurtarmaya giriyor, HDD'ye attığım zaman normal bir şekilde açılıyor. Açıldıktan sonra SSD'ye bakıyorum, içine bir seyler atıp silebiliyorum, çalışıyor yani SSD. Kingston marka SATA SSD. Tam modelini bilmiyorum. Ne yapmam gerekiyor? Teşekkürler.

Tamamen sildiğinizden emin misiniz? Ayrıca içinde sistem olmadan nasıl kurtarmaya girebiliyor ki?

Evet format USB'si oluşturdum sonra yükleme yerini seçerken hepsini silip yeniden oluşturdum SSD'ye Win kurunca kurtarmaya giriyor HDD'ye kurunca aciliyor.

Kurtarmaya giriyor kısmını anlamadım. USB'den başlatıp formatınızı attıktan sonra boot options menüsünden SSD'nizi seçip öyle başlatmayı dener misiniz?
Formattan sonra bilgisayar yeniden başlatılacağı sırada F9 F10 F11 F12 tuşlarının hepsine sürekli basın illa boot options ekranı karşınıza gelecek oradan SSD'nizi seçip öyle başlatın.

Yeni konular

Geri
Yukarı