Kioaxia SSD %100 kullanılıyor ve sistem donuyor

boşu boşuna masraf ettim giden 480 tl ssd parasına oldu...
garantiye gönderip bu ürünün kronik sorunlu olduğunu söylesem, üzerine farkını koyup başka bir ssd kart almak istediğimi bilgisayarı aldığım firmaya söylesem bi işe yarar mı
Yani hocam şansını deneyebilirsin, ben o kadar uğraşmak istemedim o dönem ikinci elden geri hızlı bir şekilde bir miktar da zarar ederek sattım, ardından Samsung aldım, firmaya götürdüğümde bana herhangi bir problem yok dediler böyle saçma saçma şeyler işte. SSD'de dikkatli olmak gerekiyor.

Yani hocam şansını deneyebilirsin, ben o kadar uğraşmak istemedim o dönem ikinci elden geri hızlı bir şekilde bir miktar da zarar ederek sattım, ardından Samsung aldım, firmaya götürdüğümde bana herhangi bir problem yok dediler böyle saçma saçma şeyler işte. SSD'de dikkatli olmak gerekiyor.
Şuan kullandığın SSD markası nedir öğrenebilir miyim

Mutlaka bir program ya da sistem diski meşgul ediyordur. Hizmetler'den hızlı getirme(SysMain) ve Windows Search'ü kapatarak tekrar gözlemleyebilirsiniz.
Ayrıca SSD FPS düşüşü sağlamaz.

Vallahi hocam teşekkür ederim aynı sorun bende de vardı yazarken bile kelimeler sonradan geliyordu hizmetlerden kapattım şimdi rahatladı PC sağ olasın bu SysMain ile Windows Search ne işe yarıyor acaba durdurdum ama önemli mi bunlar.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı