Kioxia Exceria 240 GB SSD alınır mı?

Bütçe
260

Gksu

Decapat
Katılım
30 Aralık 2018
Mesajlar
240
Çözümler
1
Yer
Ev
1605643415471.png


Bu SSD alınır mı? Sorunu var mıdır? Başka SSD önerir misiniz?
 

Davas

Kilopat
Katılım
24 Temmuz 2019
Mesajlar
5.650
Makaleler
23
Çözümler
137
Yer
İstanbul
Katılım
25 Temmuz 2016
Mesajlar
22.762
Makaleler
10
Çözümler
91
Kronik sorunlu bir SSD, almayın.

 

PanzerTR

Kilopat
Süper Moderatör
Katılım
29 Ocak 2019
Mesajlar
6.892
Makaleler
12
Çözümler
75
Yer
Debian
O tasarım ne öyle ya. Sırf tasarımı için alınmaz yine alınmaz. ''Toşhiba'' yapmış yapacağını...

Patriot alın geçin.

Sorunlu bir SSD, kronik sorunlu da diyebiliriz. Patriot Burst ya da Apacer Panther önerebilirim.
Sen de başka forumlara yayılmışsın. :D
 

muhammed_05

Zeptopat
Katılım
4 Şubat 2021
Mesajlar
11
Bakıyorum b-brandçiler basmış burayı, üç kuruşluk ürünlerinizi atmayın buraya. Kioxia yani eski Toshiba alayınız cebinizden çıkarır. Daha teknolojiyi bilmeden hazır component alıp Çin'in saçma yerlerinde fabrikalardan çıkan ve daha TC'de adam akıllı servisi olmayan markalardan almayın. Şak diye alıp değişim yapan bir şirket, varsayalım kronik sorunlu. O zaman niye 5 sene garanti veriyor, açıklayın hadi botlar :)
 

PossibleTurco

Decapat
Katılım
15 Eylül 2020
Mesajlar
5.664
Makaleler
24
Çözümler
23
Yer
Barracuda 120, H2002D, TL80 ile mutluluk %100.
@muhammed_05 SSD'ler hakkında gram bilgin olmadığına eminim. Para verdiğin ürünü övmek için kırk takla atıyorsun ama söyleyeyim Toshiba ve Kioxia berbat SSD üreticileridir. NAND yongaları üretiminde sıkıntısız olsalar da SSD seviye listelerinde bir tane bile ürünleri orta seviyeye dahi girememiş markalar. Patriot ve Apacer ile ilgili şikayet çok az. Ama aç bir bak Toshiba ve Kioxia ile sorun yaşayan on binlerce insan var. Bu kadar insan sorun yaşıyorsa demek ki bu Toshiba ve Kioxia'nın ürettiği ürünler leş ötesi. Kötüye kötü demeyin bilin artık.
Al bak bir tane bile Kioxia veya Toshiba ürünü Tier D'nin üzerine çıkamamış. Yurt dışında bile "Garbage" yani çöp olarak nitelendiriyor bu TR200 ve Exceria.
Yani kısaca lütfen araştırıp yazın şuraya. İstediği kadar köklü firma olsun adamlar berbat ürünler üretiyorlar. Kötüye kötü demeyi bilin be artık!
 

JDJSI

Centipat
Katılım
6 Kasım 2020
Mesajlar
1.236
Makaleler
1
Çözümler
2
Bakıyorum b-brandçiler basmış burayı, üç kuruşluk ürünlerinizi atmayın buraya. Kioxia yani eski Toshiba alayınız cebinizden çıkarır. Daha teknolojiyi bilmeden hazır component alıp Çin'in saçma yerlerinde fabrikalardan çıkan ve daha T.C.'de adam akıllı servisi olmayan markalardan almayın. Şak diye alıp değişim yapan bir şirket, varsayalım kronik sorunlu. O zaman niye 5 sene garanti veriyor, açıklayın hadi botlar :)

@muhammed_05 SSD'ler hakkında gram bilgin olmadığına eminim. Para verdiğin ürünü övmek için kırk takla atıyorsun ama söyleyeyim Toshiba ve Kioxia berbat SSD üreticileridir. NAND yongaları üretiminde sıkıntısız olsalar da SSD seviye listelerinde bir tane bile ürünleri orta seviyeye dahi girememiş markalar. Patriot ve apacer ile ilgili şikayet çok az. Ama aç bir bak Toshiba ve Kioxia ile sorun yaşayan on binlerce insan var. Bu kadar insan sorun yaşıyorsa demek ki bu Toshiba ve Kioxia'nın ürettiği ürünler leş ötesi. Kötüye kötü demeyin bilin artık.
Al bak bir tane bile Kioxia veya Toshiba ürünü tier D'nin üzerine çıkamamış. Yurt dışında bile "garbage" yani çöp olarak nitelendiriyor bu TR200 ve Exceria.
Yani kısaca lütfen araştırıp yazın şuraya. İstediği kadar köklü firma olsun adamlar berbat ürünler üretiyorlar. Kötüye kötü demeyi bilin be artık!

Arkadaş Kioxia fanı zaten öbür mesajlarından anlaşılıyor.
 
Yukarı