KIOXIA EXCERIA 500GB NVMe M.2 SSD nasıldır?

Belirsiz bir marka değil. Toshiba'nın depolama bölümünün adı Kioxia olarak değiştirildi. Bu ürün hakkında kötü bir şey görmedim. İsterseniz buna da bir bakın:
şimdi SAMSUNG EVO 860 M2 SSD yoksa bu sizin dediğiniz mi ya da A2000 veya bu başlıkta belirtiğim SSD mi? Hangisi daha iyidir hız konusunda
şimdi SAMSUNG EVO 860 M2 SSD yoksa bu sizin dediğiniz mi ya da A2000 veya bu başlıkta belirtiğim SSD mi? Hangisi daha iyidir hız konusunda
ve sorun çıkmayan güvenilir olan

Bu SSD'de bir sürü sorun yasayan kisiler tanıyorum. Bulasmayın.
O kişiler kimmiş göster de bilelim. Sadece yorum yapmak için yorum yapmayın. Bu SSD'yi uzun süredir kullanıyorum ve hiçbir problem çıkartmadı. Çevremde de kullananlar var. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hız konusunda aradaki farkı hissetmek zor bir şey. Samsung 860 Evo M.2 SATA. Diğerleri ise NVMe. NVMe ile alınan hızlar ile SATA ile alınan hızlar arasında dağlar kadar fark var. Ve M.2 SATA girişi lazım.

O kişiler kimmiş gösterde bilelim. Sadece yorum yapmak için yorum yapmayın. Bu SSD'yi uzun süredir kullanıyorum ve hiçbir problem çıkartmadı. Çevremde de kullananlar var. Ayrıca DA fanıysanız burada reklamını yapmanıza gerek yok. Sizi o tarafa alalım. İyi forumlar.
WD Blue mu Kioxia mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı