Kioxia Exceria SSD yazılımı nasıl güncellenir?

CLAUDRESSED

Femtopat
Bende Kioxia Exceria 500GB NVMe M.2 SSD var SSD'nin yazılımına güncelleme gelmiş. Update dediğimde flash takmamı istedi. Taktım Update dedim bir anda flasha bir şeyler yüklendi. 16 GB'lik flash az mblere indi. Neyse sorum bu değil. SSD'nin yazılımını nasıl güncelleyebilirim? İnternette hiç video yok.

önce vatan

Hectopat
USB'ye yükle ve SSD utilitiden güncelle ye tıkla seç yükle, Update veya güncelle dediğinde USB iden günceller. Uptodate diyorsa güncellenmiştir.
Kardeşim flaşı tak kırmızı noktalı Update yazan yere bas flaşa yükler BIOS'un AHCI olmalı.

Son düzenleme:
KS
KS
C

CLAUDRESSED

Femtopat
USB'ye yükle ve SSD utilitiden güncelle ye tıkla seç yükle, Update veya güncelle dediğinde USB iden günceller. Uptodate diyorsa güncellenmiştir.
Kardeşim flaşı tak kırmızı noktalı Update yazan yere bas flaşa yükler BIOS'un AHCI olmalı.

Kanka Update deyince sadece flasha dosya yüklüyor tekrar tekrar güncellemiyor ve flashım şöyle kaldı düzelmiyor fotoğraf bırakıyom alta.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    5,1 KB · Görüntüleme: 6

önce vatan

Hectopat
Yukarıda video yükledim kardeşim dikkatle takip et Toshiba ile aynıdır kioksia yükleme programı flasa yükledikten sonra kapat pcni yeniden aç PC en açıldıktan sonra o programı tekrar aç flaşı tanır kırmızı noktalı yere bas Update yazan yere. Aslında çok kolay ama öyle böyle başarırsın pes etme.

Yukarı