Kioxia Exceria vs SanDisk Ultra vs XPG SX6000 Pro NVMe

Yazma hızı neden böyle çıkmış bilmiyorum fakat hızda hiçbir düşüklük yok, ilk aldığım gibi.
Tamam kronik sorun diye bahsettiklerim bunlar işte. Hız düşük, sağlık düşük (Muhtemelen TBW değerine göre kıyaslama yaptığı için. Depolama hücrelerinde sorun yoktur.) ve sıcaklıkta az değil.

Tamam kronik sorun diye bahsettiklerim bunlar işte. Hız düşük, sağlık düşük (muhtemelen TBW değerine göre kıyaslama yaptığı için. Depolama hücrelerinde sorun yoktur.) Ve sıcaklıkta az değil.

Sıcaklık daha yeni CrystalDiskMark yaptığım için yüksek, sağlık da o kadar düşük değil bence, önemli olanlar Smart kısmı ve orada hata yok, yazma hızı kronik olabilir doğru.

Sıcaklık daha yeni CrystalDiskMark yaptığım için yüksek, sağlık da o kadar düşük değil bence, önemli olanlar Smart kısmı ve orada hata yok, yazma hızı kronik olabilir doğru.
CrystalDiskMark bile olsa sıcaklığın bu kadar yükselmesini normal bulmadım. Belki havalar sıcak olduğu içindir.

Tamam kronik sorun diye bahsettiklerim bunlar işte. Hız düşük, sağlık düşük (Muhtemelen TBW değerine göre kıyaslama yaptığı için. Depolama hücrelerinde sorun yoktur.) ve sıcaklıkta az değil.
Hız düşük vs. falan da değil. Sağlığın önemi yok hız normal olduğu zaman. ve depolamada sıfır sorun. Kioxia'ya çok önyargı yapılıyor, bende de var bir tane, hiç sorununu görmedim. Kullanmadan konuşuyorlar.

Test yaparken o sıcaklıklara çıkması normal. 70 dereceye kadar bir şey olmaz zaten NVMe SSD'lere.
70 dereceye bile çıkmıyor ki. Kasamın önü kapalı ama ona rağmen 50'yi bile geçmiyor.

Hız düşük vs. falan da değil. Sağlığın önemi yok hız normal olduğu zaman. ve depolamada sıfır sorun. Kioxia'ya çok önyargı yapılıyor, bende de var bir tane, hiç sorununu görmedim. Kullanmadan konuşuyorlar.
Kullandığın SSD babanın oğlu falan mı, niye savunmaya girdin böyle? Yazma hızı gayet de düşmüş. O SSD'nin vadedilen yazma hızı 1600 MB/s.
70 dereceye bile çıkmıyor ki. Kasamın önü kapalı ama ona rağmen 50'yi bile geçmiyor.
70 dereceye çıkıyor mu demişim ben?

Kullandığın SSD babanın oğlu falan mı, niye savunmaya girdin böyle? Yazma hızı gayet de düşmüş. O SSD'nin vadedilen yazma hızı 1600 MB/s.

70 dereceye çıkıyor mu demişim ben?
Pardon yanlış okumuşum 70 derece kısmını. Ayrıca hız düşük çıkma sebebi test programının hatasıdır. Programı silip yeniden test etmek çözecektir çünkü okuma hızlarında sorun yok. Recep Baltaş da aynı problem ile karşılaştı hatta bu problem ile ilgili konu açmıştım;

Peki İncehesap Gaming gecesinde güzel indirimler denk gelir mi bugün? Bekleyebilirim belki.

Üçü arasından Kioxia al bütçe yeterse CS3030 da alınabilir:
Bundan almaya karar verdim. Aralarında en iyisi bu görünüyor hem hız hem ömür gibi açılarda. Bu akşam İncehesap indirimlerini bekleyeceğim ona göre alırım belki.

İncehesap indirimlerinde Adata Legend 700 aldım. Çok ani oldu ne diyeyim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı