Kira fiyatlarının artışı

Hocam lütfen yapmayın milyonlarca çalınan oy ve kayıtsız Suriyeli oyu var şu an peygamber gelse referandumu kazanamaz ayrıca meclis çoğunluğu cumhur ittifakında olduğu için mecliste bu karar reddedilir.
Siz seçime en kötü, en vasıfsız, en beceriksiz aday ile giderseniz tabiki kazanamazsınız. Gelip burada boş yapmayın. Seçimi CHP bilerek kaybetmiştir. Eğer istifa etmezlerse, hayatında hiçbir zaman AKP'ye oy vermemiş biri olarak 10 ay sonraki belediye seçimlerinde istanbul için AKP'ye oy vereceğim.

Kısaca iş muhalefetin saçma sapan insanlar ile saçma sapan politika yapmasında. Canan Kaftancıoğlu'nu milliyetçi propagandası yapsın diye sokağa indirdiler, ben daha ne diyim!

Siz seçime en kötü, en vasıfsız, en beceriksiz aday ile giderseniz tabii ki kazanamazsınız. Gelip burada boş yapmayın. Seçimi CHP bilerek kaybetmiştir. Eğer istifa etmezlerse, hayatında hiçbir zaman AKP'ye oy vermemiş biri olarak 10 ay sonraki belediye seçimlerinde İstanbul için AKP'ye oy vereceğim.

Kısaca iş muhalefetin saçma sapan insanlar ile saçma sapan politika yapmasında. Canan kaftancıoğlu'nu milliyetçi propagandası yapsın diye sokağa indirdiler, ben daha ne diyeyim!

Kılıçdaroğlu konusunda size hak verebilirm fakat seçimlerde hile olduğu çok açık.

Kılıçdaroğlu konusunda size hak verebilirm fakat seçimlerde hile olduğu çok açık.

Kılıçdaroğlunu destekleyen herkes köprüden geçene kadar ayıya dayı diyenleriz.

Açıkçası yok kira şöyle olmuş böyle olmuş şeylere inanmayın çünkü kendi binamızı 3K'den kiralıyoruz 5 odası var ve büyük ayrıca içi yapılı peteği olsun kombisi olsun yeni evet bina belki biraz eski ancak 10k nerede 3K nerede inanmayın bu tarz hikayelere ayrıca evin mevkisi İstanbul'da bağcılar güneşli meydanın tam ortasında.

Açıkçası yok kira şöyle olmuş böyle olmuş şeylere inanmayın çünkü kendi binamızı 3K'den kiralıyoruz 5 odası var ve büyük ayrıca içi yapılı peteği olsun kombisi olsun yeni evet bina belki biraz eski ancak 10k nerede 3K nerede inanmayın bu tarz hikayelere ayrıca evin mevkisi İstanbul'da bağcılar güneşli meydanın tam ortasında.

Kahkaha attım. Keçiörende 3+1 eski binada oturuyorum kirası 7500 TL Erdoğan'ı haklı çıkaracağım diye saçmalamayın herkesin haberi var ekonomiden.

Ben Arapça öğrenmeye çoktan başladım bile kira konusunda ise düşüş yaşanacağını düşünmüyorum. Belki Arapça konuşursanız fiyat düşürürler eğer malum kişiler ise ev sahipleri.

Hocam ben oturmuyorum kiralıyorum 2 daire var ikisi de o fiyata gidiyor.

Çevremdeki evlerin kira fiyatları da hemen hemen benzer.

Evet hocam bende sitede oturuyorum 1250+160 TL aidat veriyorum. Biraz insanda vicdan olacak benim ev sahibim kirayı abartili yükseltmedi 550 ile girdim 4 sene önce bu sene 1250 TL oldu ama oturduğum şehir kücük mesela burada 3+1 havuzlu sitede sifir eşyalı ev kiraları 8.000 TL'den basliyor yer bilecik merkez.

Geri
Yukarı