Kiralık evde topraklama olmaması

CarnaVera

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle iyi günler, evin her prizinde topraklama yok ve biz bu eve girerken birçok yeni elektrik eşyası aldık. Yeni bilgisayar aldım topraklama olmadığı için açıkçası korkuyorum hepsinin bozulmasından. Schneider aşırı gerilim koruyucu aldım ama o da topraklı bir yere takılması gerektiği yazıyor, ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle iyi günler, evin her prizinde topraklama yok ve biz bu eve girerken birçok yeni elektrik eşyası aldık. Yeni bilgisayar aldım topraklama olmadığı için açıkçası korkuyorum hepsinin bozulmasından. Schneider aşırı gerilim koruyucu aldım ama o da topraklı bir yere takılması gerektiği yazıyor, ne yapmalıyım?

Ev sahibinize söyleyin topraklama hattı çektirsin. Allah muhafaza yıldırım falan düşer sonu hiç iyi olmaz herkes patates olur.

Yemin ediyorum. Bu forumdaki çoluk çocuğu moderatör yapmışlar. Yanlış bilgilendirme diye uyarı veriyorlar. O mesajın her kelimesi doğru. Sıfırdan altyapıdan yapılmayan topraklama hattı sağlıklı ve ucuz değildir. Tekrar ediyorum ülkede büyük yüzde'de evlerde topraklama yoktur. Allahın cahil cühelası yeni binalarda diye not düşmüş birde. Bu kadar cahil ve işsiz çoluk çocuğu iyi kullanıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı