Kırık diş kasası

1000msgodGman

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar geçen 108 TL olduğunda bilet alıp hepsini 4.80 civarına sattım ve hepsinden 4 TL geldi (şansıma bak endüşük zamanında sattım mal gibi indirm gelir daha da ucuzlar diye sattım hemen) ama bir hesabıma daha alacağım sizce ondan gelen kasalqrı ne zaman satayım (1 aydan erken satamam çünkü hesabın çalındı Steam Guard biletin ve kasaların takas banı derken 1 ay satamam kısacası)
Bu arada söylemeyi unuttum diğer hesaba bilet alınca yıldızlarımı 30 Nisan(operasyon bitiş tarihi) a kadar kullanabiliyorum değil mi?

Selam arkadaşlar geçen 108 TL olduğunda bilet alıp hepsini 4.80 civarına sattım ve hepsinden 4 TL geldi (şansıma bak endüşük zamanında sattım mal gibi indirm gelir daha da ucuzlar diye sattım hemen) ama bir hesabıma daha alacağım sizce ondan gelen kasalqrı ne zaman satayım (1 aydan erken satamam çünkü hesabın çalındı Steam Guard biletin ve kasaların takas banı derken 1 ay satamam kısacası)
Bu arada söylemeyi unuttum diğer hesaba bilet alınca yıldızlarımı 30 Nisan(operasyon bitiş tarihi) a kadar kullanabiliyorum değil mi?
Neden kendinize hakaret ettiniz ? :D Sorunuza gelirsek kasa işi belirsizdir. Beklemeniz lazım baya. Yatırım Tavsiye değildir.

Evet kullanabilirsiniz. Ayrıca pek kafanıza takmayın, her kasayı 3 TL den satsanız bile kardasınız.

görev.jpg

Yeni operasyon görevi gelince, kasa fiyatı da düşüyor. Mesela sabah 6.35, yeni görev açılınca oldu sana 5.95 ama hala çok iyi fiyatlar. Neredeyse bilet alan herkes kasaya yöneliyor çünkü 3 TL bile olsa kar söz konusu. Bir yerde patlayacağız gibi geliyor ama hadi bakalım. :)

50 kasa al - 40'ını sat 10 tanesini seneye bugün sat bana dua edersin dua :)))

Kasadan zarar eden 3 insan tipi vardır.

1.si kasayı sabah alıp gece saatinde bakıp ertesi gün bakmayıp aha düşüyor diye daha az zarar edeyim deyip satan diyen insanlar.

2.si kasalarını alıp hemen zengin olmak isteyen ( bir iki alıp satıp kar edip, binlerce alan ve çıkan her cisim gibi kasalarda belirli aralıklarla düşer çıkar) ilk 3 kuruş düştüğünde satan.

3.si Steam komisyon farkını bilmeden alıp haydaaa 0.10'dan aldım ama 0.12 deyince 0.14'e satılıyor deyip zararına satan insanlar.

Bonus: Kasa alacaksınız, yeni kasa çıktığında diğer kasaların fiyatları o ankinden daha düşük olur. O vakit alın ve yukarıdaki 3 maddede anlatılanı yapmayın. Bekleyin bekletin kasalarınızı ;)

50 kasa al - 40 ını sat 10 tanesini seneye bugün sat bana dua edersin dua :)))

Kasadan zarar eden 3 insan tipi vardır.

1.si kasayı sabah alıp gece saatinde bakıp ertesi gün bakmayıp aha düşüyor diye daha az zarar edeyim diyip satan diyen insanlar

2.si kasalarını alıp hemen zengin olmak istiyen ( bir iki alıp satıp kar edip, binlerce alan ve çıkan her cisim gibi kasalarda belirli aralıklarla düşer çıkar) ilk 3 kuruş düştüğünde satan

3.si Steam komisyon farkını bilmeden alıp haydaaa 0.10 dan aldım ama 0.12 diyince 0.14 e satılıyor diyip zararına satan insanlar.

Bonus: Kasa alıcaksınız, yeni kasa çıktığında diğer kasaların fiyatları o ankinden daha düşük olur. O vakit alın ve yukarıdaki 3 maddede anlatılanı yapmayın. BEKLEYİN BEKLETİN kasaLARINIZI ;)
Yatırım tavsiyesi vermek suçtur. Silivri hayırlı olsun.

Yatırım tavsiyesi vermek suçtur. Silivri hayırlı olsun.
Ey güzel arkadaşım. Bu bir tavsiye değil, olurda alır ise tekrar zararsız satması için bir öneridir. Ayrıca Türkiye Cumhuriyeti Anayasında yatırım tavsiyesi vb suç unsuru sayılabilmesi için menfaat-çıkar gibi durumlarının oluşması gerekiyor diye biliyorum. Silivri hayırlı olsun derkende Anayasımıza istinaden burada çıkarım-menfaatim bulunmadığı aşikar ve bariz bellidir. Son olarak; Siz yatırım olarak algılıyor iseniz cümlemin sonuna yatırım tavsiyesi yazmadım diye bunu söylüyor isrniz ihtiyaç duymadım çünki anlatılanda yatırım tavsiyesi yok. Şunu Alın, demiyorum belirli bir şeye yönlendirmem yok ilaveten alın ile alıCAKSANIZ cümle yapısına bizzati dikkat etmenizi rica ediyorum. Yapılan yorumlarada cevap vermeyeceğimi beyan ederim. İyi forumlar!

Ey güzel arkadaşım. Bu bir tavsiye değil, olurda alır ise tekrar zararsız satması için bir öneridir. Ayrıca Türkiye Cumhuriyeti Anayasında yatırım tavsiyesi vb suç unsuru sayılabilmesi için menfaat-çıkar gibi durumlarının oluşması gerekiyor diye biliyorum. Silivri hayırlı olsun derkende Anayasımıza istinaden burada çıkarım-menfaatim bulunmadığı aşikar ve bariz bellidir. Son olarak; Siz yatırım olarak algılıyor iseniz cümlemin sonuna yatırım tavsiyesi yazmadım diye bunu söylüyor isrniz ihtiyaç duymadım çünki anlatılanda yatırım tavsiyesi yok. Şunu Alın, demiyorum belirli bir şeye yönlendirmem yok ilaveten alın ile alıCAKSANIZ cümle yapısına bizzati dikkat etmenizi rica ediyorum. Yapılan yorumlarada cevap vermeyeceğimi beyan ederim. İyi forumlar!
Ben mizah amaçlı yazmıştım ama bukadar ciddiye alacağınızı bilseydim yazmazdım. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı