Kırık diş operasyonu için geç mi kaldım?

• Konuyu başlatan VRDV
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 527

VRDV

Femtopat
Daha fazla  
Dostlar selam. Geçtiğimiz günlerde kasadan P250 ve P90 Asiimov bir de CZ75 sarı ceket çıkardım. Bu 3 skin+bir miktar para vererek operasyon almaya değer mi?

Operasyonu tek başıma tamamlayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamlarsın diye düşünüyorum, daha kaç haftası var bitime? Tahminimce en az 5-6 haftası vardır. Bilen bir arkadaş bilgilendirebilir mi?

15 nisanda alsan bile bitirirsin. Görev dedikleriniz ne ki zaten. Her hafta geldiği gibi 2-3 saate bitiriliyor. Gözünüzde büyütmeyin yaparsınız.

Almak için acele etme indirime girecek o zaman al.

Steam Pazarda böyle bir şey satılıyor. Bu nedir? bunu mu almalıyım yoksa markette satılanı mı?

Bir de daha almadım ama görevleri yapıyorum. Şuan 22 yıldıza ulaştım. Operasyonu aldığım zaman bu yıldızlar boşa gitmeyecek değil mi? Harcayabileceğim
1610899798543.png

Steam Pazarda böyle bir şey satılıyor. Bu nedir? bunu mu almalıyım yoksa markette satılanı mı?

Bir de daha almadım ama görevleri yapıyorum. Şuan 22 yıldıza ulaştım. Operasyonu aldığım zaman bu yıldızlar boşa gitmeyecek değil mi? Harcayabileceğim
Eki Görüntüle 840505
Aynı bilet. Daha ucuz. Pazardan almanı tavsiye ederim. Bakiyen varsa. Pazarda 115, markette 127 TL.

Yeni konular

Geri
Yukarı