Kırık diş operasyonu kasası fiyat artar mı?

neo1111

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Bazıları kırık diş operasyon kasası operasyon bitene kadar düşecek, sonra 4 ay sonra falan 15 TL olacak diyorlar. Çıkacak diyorlar. Kimisi 35 TL olacak falan diyor.
Ama şu an parçalanmış ağ operasyonu kasası bile 1 yıl geçmesine rağmen 8 TL. Kırık diş operasyonunun kasası kesin artar mı ? Ararsa sizce ne kadar olur? Yardımcı olur musunuz ona göre satacağım.

Kısa vadede yatırım yapmayın. En az bi' 2 yıl bekletmeniz lazım. Mesela Firar Operasyonu Kasası'nın fiyatı şu an 10 TL. önceden 20 kuruştu.

Ay değil yıl sonra artıyor fiyatlar Hydra operasyonunda da aynısı olmuştu.
Kısa vadede yatırım yapmayın. En az bi' 2 yıl bekletmeniz lazım. Mesela Firar Operasyonu Kasası'nın fiyatı şu an 10 TL. önceden 20 kuruştu.
peki ben bileti aldıgımda kasa fiyatları 7 tl di öyle hesap yaptım kar ediyodum şimdi baktım fiyatlar düşüyor biletin parası bile çıkmıyo 7 tl civarı olması nekadar sürer sizce ve kesin olurmu

Operasyon bitince 3 TL yebile düşer ben biriktiriyorum kasaları uzun vadede artacaktır satmak istiyorsanız şimdi satın fiyatı dusucektir operasyon sonuna doğru op bittikten 1 ay sonra artar
şuan satamıyorum banım var düştükten sonra 6-7 tl ye çıkması 1-2 yıl alırmı ? onu merak ediyorum
bikaç hesaptan kasa kastıgım için 6-7 tl olsa bile büyük kar edicem

Bence 10 bile olur 1-2 yıla bence bekleyin zaten çoklu hesaplardan kasa kasiyomussunuz bence bekleyin ama siz bilirsiniz
1-2 yıla zaten olur örneği parçalanmış ağ kasası mesela şuan 10tl ye yakın ama bana 6-7 tl yetiyor 6-7 oldumu zaten 1000 tl gibi bi kazancım olcak sence ne kadar sürer 6-7 tl olması oda 1-2 yıl mı yoksa ay mı sürer

Şuan 6 TL degilmi
Kısa sürede artacağını sanmam dusucektir bnce
Beklemek istemiyorsanız elini çabuk tutun ve satın
suan 6 tl ama pazar banım var ve daha alıcagım kasalar var zaten operasyon bitene kadar düşüceği kesin ben operasyon bittikten sonra kaç ay beklerim diye merak ediyorum düştükten sonra yeniden 6-7 tl olması için

Geri
Yukarı