Kırık iPhone 12 alınır mı?

Teş

Peki Sıfır iphone 11 128 GB dan buna ekstra 700 TL farka değer mi?
Değmeyeceğini düşünüyorum, haklısınız.
Ayrıca IPhoe 11'in tasarımı "bence" daha güzel.
Bunun yerine sıfır IPhone 11 alabilir konu sahibi.

Telefonun sıfırı 11 - 12 bin TL. Satıcı güvenilir ise ve gerçekten tek sorun arkadaki çatlak ise, fiyatı en azından bi 7.5, 8'e çekmenizi öneririm. Gidip görme şansı yoksa videolu olarak size göstermesini isteyin her şeyini. İçiniz rahat etsin ve o şekilde alın kararlıysanız. Malum fiyatlar uçuk.

GSM iletişimde 400 TL'ye değiştiriyotlar. Su geçirmeme mevzusunu unutun ancak.

Telefonun sıfırı 11 - 12 bin TL. Satıcı güvenilir ise ve gerçekten tek sorun arkadaki çatlak ise, fiyatı en azından bi 7.5, 8'e çekmenizi öneririm. Gidip görme şansı yoksa videolu olarak size göstermesini isteyin her şeyini. İçiniz rahat etsin ve o şekilde alın kararlıysanız. Malum fiyatlar uçuk.
Kimse o kadar indiremez eğer tek sorun bu ise.

Konudan bağımsız:
9000 TL'ye üst-düzey Android alabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ne üst düzey Android ne de Xiaomi istiyorum, halihazırda 4 yıldır Samsung kullanan ondan önce de iPhone kullanmış birisiyim, ön yargım yok.
Samsung'un servis kalitesizliği, yazılım ömrü ve stabil olmamasından bıkmış biri olarak, sonraki telefonum iPhone olacak.

Konudan bağımsız:
9000 TL'ye Üst-Düzey Android alabilirsiniz.

Kardeşim iPhone boştur çok pahalı sen kendine Xiaomi Mi 10 Pro al.

Arkadaşlar ne üst düzey Android ne de Xiaomi istiyorum, halihazırda 4 yıldır Samsung kullanan ondan önce de iPhone kullanmış birisiyim, ön yargım yok.
Samsung'un servis kalitesizliği, yazılım ömrü ve stabil olmamasından bıkmış biri olarak, sonraki telefonum iPhone olacak.
Sizin tercihiniz. Alternatif sunmuştum. Overrated telefon almak sizin bileceğiniz iş (İşlemcisine lafım yok). 2815 mAh 3 sene sonra prize veya power bank'e bağımlı yaşamak dışında sorunu yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı