Kırık OBP ile üniversite kazanmak mümkün mü?

d4vutt

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. Ben şu an Sakarya üniversitesi'nde işletme bölümü okumaktayım. Üniversite sınavına tekrar girip İstanbul bazlı tercih yapmayı deneyeceğim. Sizce OBP'nin kırık olması çok kötü bir etki yapar mı? Bu sene 450k yapıp yerleştim önümüzdeki sınavdaki hedefim ise 250-300k arası sizce mümkün müdür? Bir de net hesaplama sitelerinde, geçen sene sınav çok zor olduğu için belirli bir net sayısı girdiğimizde 2019 ve 2020'ye nazaran çok iyi sıralamalar geliyor. Tabii ki bu sene sınavın zor mu kolay mı olacağını kimse bilemez ama sizce net hedefimi neye göre ve nasıl yapmalıyım? Aydınlatırsanız çok sevinir, iyi forumlar dilerim.

Öncelikle merhaba. Ben şu an Sakarya üniversitesi'nde işletme bölümü okumaktayım. Üniversite sınavına tekrar girip İstanbul bazlı tercih yapmayı deneyeceğim. Sizce OBP'nin kırık olması çok kötü bir etki yapar mı? Bu sene 450k yapıp yerleştim önümüzdeki sınavdaki hedefim ise 250-300k arası sizce mümkün müdür? Bir de net hesaplama sitelerinde, geçen sene sınav çok zor olduğu için belirli bir net sayısı girdiğimizde 2019 ve 2020'ye nazaran çok iyi sıralamalar geliyor. Tabii ki bu sene sınavın zor mu kolay mı olacağını kimse bilemez ama sizce net hedefimi neye göre ve nasıl yapmalıyım? Aydınlatırsanız çok sevinir, iyi sosyaller dilerim.

Merhaba hocam. Girdiniz mi sınava? OBP ne kadar geri attı?

Şu sitelerden sıralama veya puan üzerinden hesaplanabiliyor kırık OBP'nin ne kadar geri atacağı:

Yeni konular

Geri
Yukarı