Kırık Olmayan Playstation 3'ten FIFA ve PES Canlı Güncelleme Kullanılabilir mi?

ben klonlama işlemli birkaç yere baktım sitelere altlarında özellikle oyunlar klonlanmıştır orjnialdir online oynanılabilir Furkan17TR bilir ayrıca konsolu kaç tl ye aldınız bende almak istiyorum da

Online oynama olasılığım var mı peki WWE2K17 ya da PES 2017, GTA V'i? Çok teşekkürler yardımınız için.
Bu 3 oyunu da Ps3 üzerinde en son 7-8 ay önce oynadım. Wwe 2k17 ve Pes 2017'de online oyuncu hiç yok. Gta 5 hala dopdolu, ve Türk ağırlıklı.

Bu 3 oyunu da Ps3 üzerinde en son 7-8 ay önce oynadım. Wwe 2k17 ve Pes 2017'de online oyuncu hiç yok. Gta 5 hala dopdolu, ve Türk ağırlıklı.
Sony Entertainment Network'a kaydolursam ne olur?
Güncellersem içindeki oyunlar silinmez değil ? (PS3 güncellenen)

Sana hem orijinal hemde kirik bir suru PS3 kullandim. Sana direk nokta atisi cevap verecegim;

Oyunun klonlama ile (yedekleme yontemi ile aslinda) yukleniyor sana. Senin makinada OFW kurulu oldugu icin ban falam yemezsin. Istedigin gibi baglanabilirsin. Bir sorun yaratmaz.

AMA

Sen yine de PSN giris yapma. Ban yemezsin ama bosu bosuna konsolu riske atmaya gerek yok. Bence hazir oyunlarini doldurtmussun. Kapat interneti PS3'e. Oyna. (GTA Online'i biz 4.82 CFW kurulu makinada oynadim. 1 ay falan. Ban falan olmadi. Ama BF Bad Compay 2'de yanlislikla Multiplayer'a tikladim. Sonra konsol GG. Onlarca gun GTA Online oyna; millete para dagit, araba spawnla. Jet spawnla sikinti yok, ama BF oyununda yanlislikla MP gir. Konsol banlansin. Sana bunu niye anlattim; cunku isini sansa birakma. Konsolunu bosuna riske atma. Sadece GTA Online oyna oynayacaksan. Onda ban yok. Tecrubeler ilr sabittir. Ama sanirim odalarda moderator falan var. Gta 5 mod menu kurdugumda hep 1 kisinin adi farkli oluyordu. Farkli bir fontta. Zaten hile acip eglenmeye baslayinca odadan dusuyordum. Bir kez daha baglandigimda sikinti olmuyordu ama arada boyle odadan dusme olayi oluyor. Ama orijinal SuperSlim makina kullanirken gic odadan dusmedim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı