Kırık PS3'e nasıl multiman kurulur?

mc_enderfer

Yoctopat
Merhaba. Ben kırık PS3'e multiman yüklemek istiyorum. Ama internetteki videolar pek işe yaramıyor hiç açıklayıcı ya da yardım eden videolar değil. PS3'ü eğer internete bağlar isem çöker çünkü eski bir model internete bağlamadan yapılması lazım. Eğer nasıl yüklendiğini bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ilk önce internete bağlanman hiçbir şekilde sorun yaratmaz online oyuna girersen sorun olur sadece. USB lazım FAT32 formatında olmalı ve MBR olmalı. MultiMAN kurulum dosyasını indir ve hiçbir klasör vb. oluşturmana gerek yok direkt USB'nin ana dizinine at dosyayı PlayStation'a geç ve Package Manager a gir orada MultiMAN kurulum dosyasını göreceksin gir o dosyaya kuruluyor diye ekran gelecek sonra kurulmasını bekle bu kadar sonra ana menüde oyun sekmesine gelen MultiMAN'a gir.

Hocam ilk önce internete bağlanman hiçbir şekilde sorun yaratmaz Online oyuna girersen sorun olur sadece. USB lazım FAT32 formatında olmalı ve MBR olmalı. Multiman kurulum dosyasını indir ve hiçbir klasör vb. oluşturmana gerek yok direkt USB'nin ana dizinine at dosyayı PlayStation'a geç ve package Manager'a gir orada multiman kurulum dosyasını göreceksin gir o dosyaya kuruluyor diye ekran gelecek sonra kurulmasını bekle bu kadar sonra ana menüde oyun sekmesine gelen multiman'.

Teşekkürler hocam.

Hocam ilk önce internete bağlanman hiçbir şekilde sorun yaratmaz Online oyuna girersen sorun olur sadece. USB lazım FAT32 formatında olmalı ve MBR olmalı. Multiman kurulum dosyasını indir ve hiçbir klasör vb. oluşturmana gerek yok direkt USB'nin ana dizinine at dosyayı PlayStation'a geç ve package Manager'a gir orada multiman kurulum dosyasını göreceksin gir o dosyaya kuruluyor diye ekran gelecek sonra kurulmasını bekle bu kadar sonra ana menüde oyun sekmesine gelen Multiman'a gir.

Hocam bir şey sorabilir miyim ben bu flash ı PS3'e taktıktan sonra multiman kuracağım anladığım kadarıyla ama bende 24 yakın oyun var o oyunlar gider mi bir de multimanın hangi sürümünü indirmem lazım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı