Kırık PS3'e orijinal oyun alınca sıkıntı çıkar mı?

Coolkaan123

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, 2 ay önce 2. el PlayStation3 aldım. Kırık olduğunu bilmiyordum, geldiğinde denediğimde kırık olduğunu gördüm. İçinde 55 adet oyun vardı. Ben The Last of Us tarzı için almıştım. Şimdi ben interenete bağlanıp PS Store'a girip The Last of Us oyununu satın alsam sıkıntı çıkartır mı? Biliyorum forumda korsana destek yok, olmadı makineyi orijinale çevireceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, 2 ay önce 2. el PlayStation3 aldım. Kırık olduğunu bilmiyordum, geldiğinde denediğimde kırık olduğunu gördüm. İçinde 55 adet oyun vardı. Ben The Last of Us tarzı için almıştım. Şimdi ben interenete bağlanıp PS Store'a girip The Last of Us oyununu satın alsam sıkıntı çıkartır mı? Biliyorum forumda korsana destek yok, olmadı makineyi orijinale çevireceğim.

0 Almanı tavsiye etmem. Letgo'dan 20 30 TL'ye bulabilirsin ben 20'ye almıştım. Ve Store'den aldığında ne olur bilmem fakat arkadaşımın'da kırık ve ona CD takabiliyorduk.

Sorun çıkarmıyor.

Sizin cihazınız kırık değil, orijinal. Sadece oyun kopyalanmış. Cihazı orijinal çevirmeniz gerekecek bir durum yok.

PSN'e gidip oyun satın alabilir, oynayabilirsiniz. Problem değil. Ama PS3 için dijital oyun gereksiz pahalı. Piyasası çok hızlı kutulu oyunun. Hem daha ucuz. Kutulu kovalayın :)

0 Almanı tavsiye etmem. Letgo'dan 20 30 TL'ye bulabilirsin ben 20'ye almıştım. Ve Store'den aldığında ne olur bilmem fakat arkadaşımın'da kırık ve ona CD takabiliyorduk.

Sorun çıkarmıyor.

Teşekkür ederim arkadaşlar.

Sizin cihazınız kırık değil, orijinal. Sadece oyun kopyalanmış. Cihazı orijinal çevirmeniz gerekecek bir durum yok.

PSN'e gidip oyun satın alabilir, oynayabilirsiniz. Problem değil. Ama PS3 için dijital oyun gereksiz pahalı. Piyasası çok hızlı kutulu oyunun. Hem daha ucuz. Kutulu kovalayın :)

Teşekkür ederim bir şey sormak istiyorum, oyunlar içinde multimanda var, The Walking Dead sezon 2'yi USB bellek ile attım çalıştı, fakat WWE, The Last of Us oyunlarını çalıştıramadım, şimdi tekrardan The Last of Us'un Full sürümünü indiriyorum deneyip haber vereceğim.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim arkadaşlar.

Teşekkür ederim bir şey sormak istiyorum, oyunlar içinde multimanda var, The Walking Dead sezon 2'yi USB bellek ile attım çalıştı, fakat WWE, The Last of Us oyunlarını çalıştıramadım, şimdi tekrardan The Last of Us'un Full sürümünü indiriyorum deneyip haber vereceğim.

Hmm. Multiman varsa iş değişir.

Multiman varsa cihaz orijinal değil. Orijinal olmayan konsola da oyun almak saçma. Banlanma riski olan şeye para vermem. Kutulu alır, oynarım.

Ayrıca LOU büyük bir oyun. USB'yi FAT32 yapmak zorundasın, yoksa PS3 tanımaz (Multiman NTFS çalıştırıyor ama hiç denemedim) FAT32 de LOU'yu alamaz. Çünkü dosya boyutu çok büyük.

Hmm. Multiman varsa iş değişir.

Multiman varsa cihaz orijinal değil. Orijinal olmayan konsola da oyun almak saçma. Banlanma riski olan şeye para vermem. Kutulu alır, oynarım.

Ayrıca lou büyük bir oyun. USB'yi FAT32 yapmak zorundasın, yoksa PS3 tanımaz (multiman NTFS çalıştırıyor ama hiç denemedim) FAT32'de Lou'yu alamaz. Çünkü dosya boyutu çok büyük.

Multiman yeni versiyonda Online bile oynayabiliyorsunuz. 4.85'di sanırım sürümü.

Valla yarım saat olacak 64 GB USB bellek aldım, split4g programı ile 4 GB üstünü FAT32 olarak atılıyormuş, az önce yabancı bir YouTube kullanıcısının video'sunda gördüm Torrent'den, BCES01584 kodlu oyunu indiriyorum Türkçe olması amacıyla, adam oyunu kurup giriyor deneyip haber vereceğim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı