2.el PS4 alınır m?

Geçen gün MediaMarkt internet stoklarında var idi. Benim olduğum yere yakın MediaMarkt Mağazasında 1 adet kalmıştı. Evet Biliyorum 4500'de çok fazla ancak 2.el almak yerine sıfır alma imkanı var ise bence alsın. Artık 3000'den aşağı 2.el temiz slim kasa bulunamıyor kolay kolay.

Geçen gün MediaMarkt internet stoklarında var idi. Benim olduğum yere yakın MediaMarkt Mağazasında 1 adet kalmıştı. Evet Biliyorum 4500'de çok fazla ancak 2.el almak yerine sıfır alma imkanı var ise bence alsın. Artık 3000'den aşağı 2.el temiz Slim kasa bulunamıyor kolay kolay.

Peki 7216b'dede mi fan problemi var?
9.0 olan makinelara fırsatçılar akılları sıra %20 falan daha çok yazıyor. Gezegende tek akıllı onlar olduğu için :D

Yazın çok büyük ihtimalle CFW çıkacaktır. O çıktıktan sonra PS3 = PS4 olacağından her makinenın değeri aynı olacaktır. Sürümü değişik diye fazla yazamayacaklar yani. Bundan dolayı 9.0 alabilirsen al alamazsan zaten sürekli kırılmaya başladı. En çok 1-2 oyun oynarsın o sıra kırılır bile.

9.0 ne oluyor yani hangi cuhu alayım anlamadım ben

Son düzenleme:
Bazıları var bazıları yok diyor. Eğer temiz bakılmamış, tozlu bir ortamda kullanılmış ise fan sesi seri fark etmeksizin çıkaracaktır.

9.0 ne oluyor yani hangi cuhu alayım anlamadım ben
9.0 cihazı kırık yazılımı kurabilmek için uygun olan sistem sürümü. cuh ile alakasız.

Bazıları var bazıları yok diyor. Eğer temiz bakılmamış, tozlu bir ortamda kullanılmış ise fan sesi seri fark etmeksizin çıkaracaktır.

9.0 cihazı kırık yazılımı kurabilmek için uygun olan sistem sürümü. Cuh ile alakasız.

9.0 alırsam Türkçe yama, istediğim oyunu yükleme veya istedim zaman cdli oyun aldığımda oynayabilir miyim?
Ve yeni çıkacak oyunları oynabilir miyim?
9.0 alırsam Türkçe yama, istediğim oyunu yükleme veya istedim zaman cdli oyun aldığımda oynayabilir miyim?

9.0 güvenilir alabilecek bir yer var mı ki?

9.0 güvenilir alabilecek bir yer var mı ki?
Evet türkçe yama yapabilirsin, istediğin oyunu yükleyebilirsin, cd li oyun almana gerek yok çünkü oyunları bedava olarak internetten indirebileceksin. Evet yeni çıkacak oyunları da oynayabilirsiniz. 9.0 sahibinden de bulabilirsiniz. Veya sıfır ps4 alıp onun kurulumunu yaparsanız internete bağlamdan 9.00 veya altı sürümle gelir. Ben size cihazı jailbreak yapmak için yardımcı olabilirim sıfır veya versiyon 9.00 veya altı bir cihaz alır iseniz.

PS4 Pro Slim almayı düşünüyordum ve aklıma kırık alsam daha iyi olur diye geldi sizce kırık PS4 alınır mı veya normal PS4 Pro alıp onu kendim kırabilir miyim veya kırtıdabilir miyim bilgisi olan detaylı bilgi verebilir mi?
Kırık PS4 Pro'nun satışı zor olur mu yani aldıktan sonra satmakta zorluk çeker miyim?
Online oyunlar hariç derz avantajı var mı?

PS4 Pro Slim almayı düşünüyordum ve aklıma kırık alsam daha iyi olur diye geldi sizce kırık PS4 alınır mı veya normal PS4 Pro alıp onu kendim kırabilir miyim veya kırtıdabilir miyim bilgisi olan detaylı bilgi verebilir mi?
Kırık PS4 Pro'nun satışı zor olur mu yani aldıktan sonra satmakta zorluk çeker miyim?
Online oyunlar hariç derz avantajı var mı?

Kırık almayın zaten kırabiliyorsunuz internette videoları var.
İleride satarken kırık olmayan şekilde satılması daha sağlıklı.

Geri
Yukarı