Kırılan kadının gönlü nasıl alınır?

Aynisi başıma gelmis birisi olarak söylüyorum aradan biraz zaman geçmesini bekle. Belli bir süre gectikten sonra da bir sekilde ulas, artik yasadigi sehire mi gidersin yoksa baska numaradan mi ararsin bilemem. Ondan sonra gönlünü alirsin bir sekilde.

Bir tartışma da küsüp engeli basacaksa evlilikte kapıya koyar. Ciddi düşünmemen gerektiğini anlamışşındır. İnsan çok, düzgün insan az.

Yine anlamadan dinlemeden yorum yapmışsınız, kız arkadaşım ya da sevgilim demiyor, 'bir kız arkadaşım' diyor. Hemen aşk meşk gelmesin aklınıza.

Nasıl gönül alınacağını da söyleyeyim olayın sıcaklığının geçmesini bekle belli bir süre sonra iletişim kurmaya çalış, hala uzak duruyorsa daha fazla uğraşma kalan arkadaşlarınla idare et.

Şu an yemin ediyorum aynı durumdayım. Allah'ım sonunda bana da fikir önerin lütfen.

Başka numaradan ara.
Hocam, ben olsam kendim arayıp bulurdum evini ne yapar ne eder bir şekilde yanına gitmeye çalışırım.

Tanıdığıniz arkadaşı veya akrabası yok mu?

Buldum da şehir farklı bir şeyler yapacağız.
Şu 15 günü kaldı bence 15 gün sonra gidin kapısına başka şehre dileyin özürünüzü. Romantik olur hem.

Sevseydi kesinlikle giderdim de arkadaşız sadece bir hediye alsam kafi bence.
Sokağını biliyorum demişsin. Evini biliyorsan 1 kutu affet yazan Tadelle'lerden yolluyorsun.

Bilmiyordum bugün buldum.
Bir tartışma da küsüp engeli basacaksa evlilikte kapıya koyar. Ciddi düşünmemen gerektiğini anlamışşındır. İnsan çok, düzgün insan az.

Sadece arkadaşız.
Ben çok değer verdiğim bir kız arkadaşımla tartıştım. İkimiz de sinirliydik. Çok kırdım onu. Dememem gereken şeyler dedim. Bir anlık sinir işte. Pişmanım ama hiçbir yerden ulaşamıyorum. Sokağını biliyorum ama başka şehirde. Her yerden engellemiş. Nasıl ulaşabilirim, kendimi affettirebilirim? Gönlünü almam gerek. Vicdanım sızlıyor, gözyaşlarım utanıyor, ağlayamıyorum. Yardım edin lütfen.

Önce radyoda canlı özür dileyeceğim sonra adresine çiçek ve mektup.
Başka numaradan ara.

Buldum da şehir farklı bir şeyler yapacağız.

Sevseydi kesinlikle giderdim de arkadaşız sadece bir hediye alsam kafi bence.

Bilmiyordum bugün buldum.

Sadece arkadaşız.

Önce radyoda canlı özür dileyeceğim sonra adresine çiçek ve mektup.
Teşekkürler herkese

Geri
Yukarı