Kırılmış PS4'ün dezavantajları nedir?

Bir de şöyle bir durum var sanırım. Yeni çıkan oyunlar belli bir sürüm firmware istiyor. Sizin kırılmış version o versionun altındaysa o oyunları oynayamıyorsunuz. Internete bağlarsanız yeni firmware yükleniyor ve oyunu oynayabiliyorsunuz fakat bu sefer de geriye kırık firmware'e dönüş mümkün değil.

Yeni sürümler kırıldığı için tüm oyunları oynayabilirsiniz merak etmeyin.

Bunu bilmiyordum ama ilerleyen sürümlerin kırılacağının da garantisi yok.

Yeni sürümler kırıldığı için tüm oyunları oynayabilirsiniz merak etmeyin.
Hayır. Şu an 7.02 kırık. Fifa 21 7.51 minimum istiyor, Ghost of Tsushima minimum 7.51 istiyor bulduğum kaynağa göre. Oynayamıyor olmalısınız. Bir sonraki sürüm ne zaman kırılır, kırılır mı kırılmaz mı belli değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir de şöyle bir durum var sanırım. Yeni çıkan oyunlar belli bir sürüm Firmware istiyor. Sizin kırılmış version o versionun altındaysa o oyunları oynayamıyorsunuz. Internete bağlarsanız yeni Firmware yükleniyor ve oyunu oynayabiliyorsunuz fakat bu sefer de geriye kırık Firmware'e dönüş mümkün değil.

Bunu bilmiyordum ama ilerleyen sürümlerin kırılacağının da garantisi yok.

PS4 sistemi kırıldığı için tüm versiyonlar kırılabilir. Sony gibi paragöz bir şirket mümkün olsa şimdiye kadar bunu durdururdu.

Peki cihaz aldığımda 4.55 ise ve kırık sonradan atıyorum 6.00 çıktı o versiyonun kırık haline yükseltebilir miyim?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı