Kırlangıç Kulesi (The Witcher Serisi - 6)

J3yEreN

Kilopat
Yer
Sivas
Daha fazla  
Eğer benim gibi "Witcher" serisinin hayranı iseniz işte bunu kaçırmamanız lazım!

Kitap şuanda Ön Siparişte ve 02.08.2019 tarihinde dağıtımı başlayacakmış.

Fiyat olarak 38-60 Türk Lirasına kadar çeşitli sitelerde bulabiliyorsunuz. Fiyat Listesi
Vahşi Av hasadını topluyor!

“Yosunlarla kaplı, samandan yapılma çatısı çökmüş kulübeye hava karardıktan sonra biri usulca yaklaşıp içeriye bakacak olsa alevlerin ışığında ve ocağın korunda bir post yığının üzerine eğilmiş kır sakallı bir ihtiyar görürdü. Ayrıca kül sarısı saçlı, bir çocuğunkini andıran yeşil gözleriyle uyumsuz, yanağında berbat bir yara izi taşıyan bir kız da görürdü.”

Tüm dünya amansız bir savaşın ortasında kalmıştır. Bir haydut takımına katılıp hayatında ilk kez özgürlüğün tadını çıkaran Ciri ise bir tuzağa doğru çekilmektedir. Nilfgaard ajanları, kelle avcıları, büyücüler, Yennefer, Geralt ile arkadaşları geleceği kehanetlerde anlatılan genç kızın peşine düşmüştür. Geralt ve arkadaşları onu kurtarmak için var güçleriyle çalışırken, düşmanlarının onu ölü veya diri ele geçirmek için yapmayacağı şey yoktur.

Saklanabileceği bir yer kalmayan Ciri’nin kaçabileceği tek bir yer vardır: Kırlangıç Kulesi!

Editör: Kemal Küçükgedik
Çevirmen: Regaip Minareci

Kirlangic-Kulesi---The-Witcher-Serisi-6.jpg

Ben gördüğümde direk ön siparişini verdim. 🥰

Bir sorum olacak. Witcher serisinin birinci kitabını alarak direkt başlayabilir miyim? Yoksa oyunundan vs. bilgilenmem gerekir mi? Ve önerir misiniz?

Son düzenleme:
Yav arkadaşım Witcher konusu açıp durmayın, beni yeniden oyuna başlatacaksınız. Zaten 7-8 kere bitirdim. İşim gücüm var tekrardan oynamak istemiyorum :) Bu arada bilgi için teşekkürler. Alacağım 👍

Bir sorum olacak. Witcher serisinin birinci kitabını alarak direkt başlayabilir miyim? Yoksa oyunundan vs. bilgilenmem gerekir mi? Ve önerir misiniz?

Şuanda 6 serilik Türkçe kitap serisi var. Direkt kitaplardan başlayabilirsin.

Önerim, ilk önce bu kitap serisini bitirmen olur ama şöyle bir şey var ki Witcher oyunları kitaplardan 10 yıl sonrasını anlatıyor yani kitaplar ve oyun bağımsız bir hikaye anlatıyor diyebiliriz.

Ama yinede oyundaki karakterlerle girdiğinin diyaloglarda "İşte şurda şunu yaptığımızı hatırlıyor musun?" gibi ya da
oyunda daha önce görmediğin biri ile görüştüğünde "Bu kim?" dememek için önce kitaplar derim ama yinede her türlü bir kaybın yok oyun seni hikayeden asla koparmıyor. Bu dediklerimin hiçbirinin eksikliğini hissetmiyorsun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı