Kırmızı şarabın yanına gidebilecek bir yemek

Yemek yiyeceğiniz mekana göre değişir. Restaurantta yiyecekseniz; hafif yağlı kırmızı et olabilir. Deniz ürünleri ile birlikte tüketirseniz mayhoş bir tat bırakabiliyor. Kızarmış ekmek denemenizi öneririm. Salata olarak Sezar salata alabilirsiniz.
Evde teke tek yemek istiyorsanız; saydığım yiyeceklerin üstüne sevdiğiniz kuru yemişleri ekleyebilirsiniz.
Nasıl bir damak tadınız var bilmediğim için genel-geçer şeyleri yazdım. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Yemek yiyeceğiniz mekana göre değişir. Restaurantta yiyecekseniz; hafif yağlı kırmızı et olabilir. Deniz ürünleri ile birlikte tüketirseniz mayhoş bir tat bırakabiliyor. Kızarmış ekmek denemenizi öneririm. Salata olarak Sezar salata alabilirsiniz.
Evde teke tek yemek istiyorsanız; saydığım yiyeceklerin üstüne sevdiğiniz kuru yemişleri ekleyebilirsiniz.
Nasıl bir damak tadınız var bilmediğim için genel-geçer şeyleri yazdım. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Evde beraber yapacağız, teşekkür ederim yorumların için. Henüz karar veremedim menüye :)

Karides önerebilririm.

Bir gün yapacağım müsait olduğumda, daha deniz mahsüllerine geçemedim :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar, en son bunda karar kıldık. Gayet de güzel oldu tarifi de bırakayım buraya denemek isteyen olursa. Etten bir vazgeçtim son anda nedense.

Düzenleme: Son mesajı okumadan atlamışım. Ben kırmızı şarap ile değişik değişik makarna tariflerini çok seviyorum, tuhaf bir şekilde çok uyumlu geliyorlar. Bu denediğiniz mantarlı makarnadan sıkılırsanız kremalı tavuklu makarna öneririm yine çok hoş gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı