Kırmızı Switch'den mavi Switch'e geçerken alışma sıkıntısı

• Konuyu başlatan wroNN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 565

wroNN

Kilopat
Daha fazla  
Kırmızıdan maviye geçtim 2 gün önce ama alışma olarak hiç alışamadım. Klavyeden dolayı oyun oynarken oyuna tam anlamıyla odaklanamıyorum bile :D. İlerleyen süreçte alışır mıyım yoksa bu böyle devam mı eder? Kırmızıdan maviye geçen olduysa tecrübelerini aktarabilirse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Seslerinden dolayı Maviden kırmızıya, kırmızıdan mebran geçtim. Alışırsınız hocam 1 2 haftaya bir şey kalmaz.

Seslerinden dolayı Maviden kırmızıya, kırmızıdan mebran geçtim. Alışırsınız hocam 1 2 haftaya bir şey kalmaz.
Mebran ne oluyor? Şu an tekrar kırmızıyı taktım, ses çıkarmıyor ve basımı inanılmaz rahat. Sanırım kırmızıyı kullanmaya devam edeceğim. Asıl sıkıntı oyun oynarken ki yaşadığım sıkıntı.

Bende bir de Gamepower markasının bir klavyesi var forum kullanmadan önce almıştım red switchi vardı tuşları bozuluyordu ama Blue gerçekten çekilmez aşırı sesli bir switch insan kendi rızasıyla neden alır bilmem. Membran klavye tüm tuşların tek taban üzerinde olması yani bildiğimiz switchsiz klavyeler.

Bende bir de Gamepower markasının bir klavyesi var forum kullanmadan önce almıştım red switchi vardı tuşları bozuluyordu ama Blue gerçekten çekilmez aşırı sesli bir switch insan kendi rızasıyla neden alır bilmem. Membran klavye tüm tuşların tek taban üzerinde olması yani bildiğimiz switchsiz klavyeler.
Membran da kırmızı kadar rahat ve yumuşak mı? Ben de Gamepower kullanıyorum ve K tuşu basmıyor bazen, çok sert basmam gerekiyor. O yüzden yeni aldım ama iade edeceğim gibi duruyor. Maalesef 700 TL civarlarına da güzel kırmızı switch klavye yok gibi.
Alışırsınız, linear'dan tactile'a geçmişsiniz.
Linear ve tactile ne oluyor acaba?

Membran da kırmızı kadar rahat ve yumuşak mı? Ben de Gamepower kullanıyorum ve K tuşu basmıyor bazen, çok sert basmam gerekiyor. O yüzden yeni aldım ama iade edeceğim gibi duruyor. Maalesef 700 TL civarlarına da güzel kırmızı switch klavye yok gibi.
Benim gördüğüm kadarıyla bunlar en iyileri arasında bunu da düşünebilirsiniz hocam ama Gamepower zamanı geçmeden hemen iade edin sonradan sorunları büyüyor.

Benim gördüğüm kadarıyla bunlar en iyileri arasında bunu da düşünebilirsiniz hocam ama Gamepower zamanı geçmeden hemen iade edin sonradan sorunları büyüyor.

Bunu gördüm, alırsam bunu alacağım. İncelemelerinde de iyi gözüküyor aslında. Gamepower klavyem 6 ayı geçti. Memnunum klavyeden aslında ama bu k tuşu sinirimi bozdu.

Geri
Yukarı