Kırtasiye malzemeleri alır mısınız?

Amazon'dan hem kardeşime hem kendime toplu defter vs. aldığım zaman faber Castell'in kalemleri & silgileri çok uyguna geldiğinden 5-10 adet alıyorum.

Hocam bu Amazon, da kapıda ödeme veya ininal Kart geçerli olur mu? Bende öyle yaparım burada her istediğim kalemi bulamıyorum bu kalem yıllar yıllar önce arkadaşımda mavi olanı vardı ben çok beğendim ama yok burada.

Dosya Ekleri

• images (3).jpeg
    images (3).jpeg
    15 KB · Görüntüleme: 33
Hocam bu Amazon, da kapıda ödeme veya ininal Kart geçerli olur mu? Bende öyle yaparım burada her istediğim kalemi bulamıyorum bu kalem yıllar yıllar önce arkadaşımda mavi olanı vardı ben çok beğendim ama yok burada.

Kapıda ödeme var mı bilmiyorum ama ininal Kart geçiyor. 10 alisverisimin ucunu ininaldan yaptım. Prime alırsanız 25 kuruşluk eşyada bile kargo bedava.

İyi akşamlar sosyal üyeleri. Size bir sorum var. Kırtasiye malzemelerini çok alır mısınız? Ben kendim A101'e gelen bütün globox uçlu kalemleri alıyorum. 😀

- Kalem için ( rotring Rapid Pro 0,5 olanından )

-Uç için 0,5 4B'li rakam olsun.

-Hamur silgi al rengi gri olsun bana göre daha güzel duruyor grisi.

-Fosforlu kalem için stabilo boss ya da stabilo neon al renklerden sadece turuncu yeşil sarı mavi alsan yeter.

-Tükenmez kalem al.

-Dolma bir kalem al.

-Kırmızı bir kalem al.

-Kalemtıraş al.

Bu kadar defterden isede spirel defter al bence bu dediklerim sana tavsiye.
İyi akşamlar sosyal üyeleri. Size bir sorum var. Kırtasiye malzemelerini çok alır mısınız? Ben kendim A101'e gelen bütün globox uçlu kalemleri alıyorum. 😀

Ve bu arada sana az everkinde söylediğim kalemi sakın almayı unutma onun özellikleri güzel niye söyleyeyim.

1) hani 0,5 kalemlerde 0,5 uç kullanırken bastırınca kırılıyor ya ama bunda aslında tam tersi bastırdığın an içine gömüyor kırılması daha zor şeklinde hal alıyor.

2) çok nadir dış görünüşü hoş ve çok sağlam bir kalem.

3) pahalı ama almaya değiyor.

4)rotring kalemler bir efsanedir dostum bunu unutma sakın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı