Kış dönemi İstanbul staj yerleri

Dessa

Kilopat
Arkadaşlar Web tasarım dalındayım. Kış dönemi için İstanbul'da staj yapacak yer arıyorum. Açıkta kalmaktan çok korkuyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Açıkta kalmaktan neden korkuyorsun ya sana yer mi yok? Aslında bu staj işlerini okulun halletmesi lazımda öğrencilere kitliyolar aslında stajyer arayan çok ben sana bu konuda söyle bir link vererek yardımcı olabilirim kendilerine mail veya telefon aracılığıyla ulaşmalısın. Onun dışında yine internetten araştır sana yakın olan işletmeleri veya çık dışarı gezin bende seninle aynı dönem staj yapıcağım bende biraz zor olsada sanayii sanayii dolaşarak buldum..

istanbuldaki web tasarım - Google'da Ara

Bilgisayar mezunu birinin yanında yapabilirsin stajını diye biliyorum. Mahalledeki bakkalın yanında yapabilirsin o yüzden. Sor bir hocalarına yine de.

Açıkta kalmaktan neden korkuyorsun ya sana yer mi yok? Aslında bu staj işlerini okulun halletmesi lazımda öğrencilere kitliyolar aslında stajyer arayan çok ben sana bu konuda söyle bir link vererek yardımcı olabilirim kendilerine mail veya telefon aracılığıyla ulaşmalısın. Onun dışında yine internetten araştır sana yakın olan işletmeleri veya çık dışarı gezin bende seninle aynı dönem staj yapıcağım bende biraz zor olsada sanayii sanayii dolaşarak buldum..

istanbuldaki web tasarım - Google'da Ara

Taksim , Beyoğlu , Fatih bölgesinde aramadığım kalmadı CV' nizi atın bakalım diyorlar, atıyoruz ses çıkmıyor

Ben bizzat kapı kapı dolaşmanızı ve konuşmanızı öneririm. Konuşken şunları cümleleriniz arasına sıkıştırın: Bu sene devlet stajyer çalıştıranlara ek ücret verecek, sigortamı okul yapıyor, mesleğimi seviyorum ve kendimi geliştirmek istiyorum. Eğer hala daha staj yeri bulamassanız bölüm öğretmenlerinizle veya şefinizle konuşun o size muhakkak bir yer bulacaktır...

Okulların anlaşmalı yerleri oluyor zaten. Ama onlar her zaman size en yakın yerde olmuyor maalesef. O yüzden evinin yakınında bulabilirsen ne ala, bulamazsan okul seni zaten boşta bırakmayacaktır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı