Kış gününün güzel tarafları

Bence yaşadığımız ülkeye/şehre göre değişir bu durum soruya gelecek olursak bence İstanbul'da yaşanan kışın güzel bir tarafı yok.

Hocam genel olarak İstanbul tatsız, nedeni ise çok kalabalık ve her yerde uçmak üzere olan binalar var, koskoca mahallesinde otopark yok herkes arabasını dışarıya koyuyor yollar zaten dar iyice daralıyor ve doğru dürüst bir futbol sahası, park yok.

Kış gününün güzel tarafı zengin olmak. Aynı şekilde yaz günlerinin güzel tarafı da zengin olmak.

Kışın arkadaşlarınla, manitanla veya hep birlikte Uludağ'a kayak yapmaya gidersin. (kafamda bile canlandıramadım, nasıl organize ediyorlar acaba?) Hiç olmadı evin yakınındaki geniş bir alanda kar topu oynarsınız.

Yazın da havuzda falan eğleniyorlar heralde, hiç tatile gitmediğim için bilmiyorum. Kışın kayak yapıldığını tahmin ediyorum az çok.

Yatağım camın karşısında yanımdada petek var Sivas'ta da kar fırtınası var uyuması inanılmaz güzel oluyor.

Yatağım camın karşısında yanımdada petek var Sivas'ta da kar fırtınası var uyuması inanılmaz güzel oluyor.

Yazın bizim ev hiç çekilmiyor hocam, mutfak ve salon ön cephede güneş olduğu gibi bizim evin salonu ve mutfağına geliyor. Güneşi kapatacak bir binada yok önünde.

Geri
Yukarı