Kış indiriminde PUBG mi alınmalı, Bus Simulator 18 mi alınmalı?

UBerk

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
8
PUBG ve Bus Simulator 18 arasında kaldım. 2 oyun türünü de seviyorum. Bus Simulator 18 yaz indirimine kadar bekleyebilir. PUBG almalı mıyım sizce? 24 Mbps internetim var ve gelen güncellemeleri yapabilirim. Fikirlerinizi yazarsanız sevinirim. Bir de PUBG'den kazandığım parayla da alabilirim Bus Simulator 18'i. Bu arada çocukluğumdan beri otobüs hayranıyım.

Son düzenleyen: Moderatör:
yani aksiyon seviyosanız uğraşmak felan zamanın çabuk geçmesini istiyosanız PUBG almanızı öneririm

BUS18 de evet güzel bi oyun ama ben şahsen fiziklerini sevmiyorum ama ikisnin arasında kalsaydım PUBG seçerdim :D

PUBG almanı öneririm fakat bunun için internetiniz çok önemli değil, oyunu destekleyecek bir sisteminizin olması önemlidir.

PUBG almanı öneririm fakat bunun için internetiniz çok önemli değil, oyunu destekleyecek bir sisteminizin olması önemlidir.

bende 16Mbps internete sahibim çok rahat biçimde oynuyorum bi dezavantaşı var oda şu güncellemeler uzun süre biliyo keza 8 gb bi dosyayı 2 saate indiriyorum tabi bu cansıkıcı bi durum en azından benim için
dostumda 24 varmış 8gb bi veriyi 40 dk gibi bi sürede inderebiliceğini düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı