Kış indirimlerinde ne alacaksınız?

Allah gönlüne göre versin en yakın zamanda.
İnşallah ama bu saatten sonra da zor gibi.İş güç derken çok vakit kalmıyor bilgisayara oyun için oturmaya.Vakit olsa da piyasa belli.
Ama yine de 8gb ram 2gb ekran kartı i3 işlemci 512gb ssd bilgisayarıma(detayları hiç hatırlamıyorum anlamamda zaten) önerebileceğiniz vakit geçirmelik oyun önerileri alabilirim.😁

Kategori fark etmez boş vakit bulursam takılırım.

İnşallah ama bu saatten sonra da zor gibi.İş güç derken çok vakit kalmıyor bilgisayara oyun için oturmaya.Vakit olsa da piyasa belli.
Ama yine de 8gb ram 2gb ekran kartı i3 işlemci 512gb ssd bilgisayarıma(detayları hiç hatırlamıyorum anlamamda zaten) önerebileceğiniz vakit geçirmelik oyun önerileri alabilirim.😁

Kategori fark etmez boş vakit bulursam takılırım.
Ben de ona benzer bir laptop ile oyun oynadım 8 yıl boyunca, gayet güzel oyunlar oynadım.😂
Mount and Blade, Far Cry 3, Skyrim, Fifa Online 4, Rocket League, Haxball, Gta 5... Daha çok vardı da uzun zamandır oyun oynamıyorum unuttum.😃

İstediğim tüm oyunlara sahibim. Bir şey almayacağım.
Ben de öyle ancak ileride oynarım diye alıp bırakma hastalığı sağolsun.

Elden Ring kış indirimlerinde indirime girer mi? Önceki indirimde girmemişti herhalde.
Kış indirimi her sene sağlam oluyor genelde bu sene de muhtemelen öyle olur. Yani girmeyen oyun nadir gibi bence girer.

Geri
Yukarı