Kısa bir hikaye yazın

Ata Ömer

Hectopat
Daha fazla  
Kısa bir hikaye yazın. Ben başlıyorum.
GigaChad ana yurdu olan Cad'da başkanlık seçimlerini kazanmış ve soğukkanlılığı ile Afrika ve orta doğuyu tamamen almıştır. Tam Avrupa seferine çıkarken doğunun ayısı, Ruslar, ona savaş ilan eder. Ardından ABD, Fransa, Brezilya, İngiltere de aynı şekilde savaş ilan ederler ancak Chad hızını alamayıp tüm dünyayı alır -a ama bu ses ne "alarm sesi" aslında Chad deliymiş. Dünyayı filan aldığı yok. Kendi hücresinde gülüp duruyormuş.

1655641380323.png

Bir çocuğun canı çikolata çekmiş, markete gitmiş çikolatasını almış ve yemiş. Mutlu son.

Bir gün okul da toplantı varmış. Bir çocuk da tuvaletteymiş. Bir çocuğun adı da Erkan diyelim. Erkan tuvaletten çıkmaya çalışırken kapı kolunun bozuk olduğunu fark etmiş. Sonra yardım çığlıklarıyla birisi tarafından kurtulmayı başarmış. Sonra bir veli tuvalete girmiş. Erkan veliye "kapıyı kapatma!" demiş. Veli ise "git başımdan, sapık" diyerek cevap vermiş ve kapıyı kapamış. Sonra veli içerde kalmış ve Erkan kapıyı ona açmış. Sonra veli kapıyı Erkan'ın tuttuğunu sanarak kızmış. :D

Bir gün okul da toplantı varmış. Bir çocuk da tuvaletteymiş. Bir çocuğun adı da Erkan diyelim. Erkan tuvaletten çıkmaya çalışırken kapı kolunun bozuk olduğunu fark etmiş. Sonra yardım çığlıklarıyla birisi tarafından kurtulmayı başarmış. Sonra bir veli tuvalete girmiş. Erkan veliye "kapıyı kapatma!" demiş. Veli ise "git başımdan, sapık" diyerek cevap vermiş ve kapıyı kapamış. Sonra veli içerde kalmış ve Erkan kapıyı ona açmış. Sonra veli kapıyı Erkan'ın tuttuğunu sanarak kızmış. :D
Bana çok tanıdık geldi nedense.🙃

Yeni konular

Geri
Yukarı