Steam ''Kısa bir zaman diliminde bulunduğunuz konumdan çok fazla başarısız giriş denemesi oldu'' E84

selyus

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: B360 Asus
RAM: 8 gb Ram 2444MHz
İşlemci: i3 8100
Ekran kartı: gtx1050ti OC zotac edition
HDD: 1TB
Ben Steam'e bağlanıyorum oynuyorum abim geldiği zaman bilgisayarını açıp Steam'e giriş yapmasını istiyor sonra diyor ki: "kısa bir zaman diliminde bulunduğunuz konumdan çok fazla başarısız giriş denemesi oldu. " yani sonra bütün hesaplardan çıkmaya başlıyor dün de aynı olay oldu 1 saat falan bekledik oldu ama can sıkıcı olmaya başladı hacklenmiş olabilir mi? Hata kodu: E84.

Ben Steam'e bağlanıyorum oynuyorum abim geldiği zaman bilgisayarını açıp Steam'e giriş yapmasını istiyor sonra diyor ki: "kısa bir zaman diliminde bulunduğunuz konumdan çok fazla başarısız giriş denemesi oldu. " yani sonra bütün hesaplardan çıkmaya başlıyor dün de aynı olay oldu 1 saat falan bekledik oldu ama can sıkıcı olmaya başladı hacklenmiş olabilir mi? Hata kodu: E84.
Modemi kapatıp tekrar açın. Bende de aynı hatayı veriyordu ve bu şekilde sorunu çözdüm.

Hocam modemi neden sonsuza dek kapalı tutuyorsunuz? Modemi kapatın, 1-2 dakika bekleyin, daha sonra açın. Sorun düzelmiş olacak.

Hayır yani o hata sonsuza dek mi gitti :p

Bu işte hata.

Dosya Ekleri

• adsadafasv.PNG
    adsadafasv.PNG
    24,6 KB · Görüntüleme: 75
Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı