Kısa kitap önerileri

Hocam kitaplarıma bir göz attım da Hayvan Çiftliği kitabını okudunuz mu? George Orwell'ın kitabını.
İki kitabını da okudum. Hayvan çiftliği ve 1984... Sherlock Holmes kitaplarının hepsini okumadım onlara bakarım. Çok teşekkür ederim 🙂.
Stefan Zweig'in Satranç kitabı.
Okudum, başka var mı?
Kızıl Elma - Oğulla Buluşma ( Cengiz Aytmatov)
Teşekkürler, başka önerebileceğiniz kitap var mı?
Arkadaşa katılıyorum, okunmaya değer bir kitap gerçekten. Başladığım zaman sürekliyici olup, içine çekmişti.
Mutlaka okuyacağım. Başka var mı, önerebileceğiniz kitap?

Çok bilindik şeyler yazıp okudum demenizi istemediğim için şöyle bir kitap önereyim. Psikoloji ve ruh çözümlemeleri ilginizi çekiyorsa diğer eserleri de mutlaka okunmalı.
Sözde Kızlar - Peyami Safa

İki kitabını da okudum. Hayvan çiftliği ve 1984... Sherlock Holmes kitaplarının hepsini okumadım onlara bakarım. Çok teşekkür ederim 🙂.

Okudum, başka var mı?

Teşekkürler, başka önerebileceğiniz kitap var mı?

Mutlaka okuyacağım. Başka var mı, önerebileceğiniz kitap?
Hocam okudunuz mu bilmiyorum fakat belki beğenirsiniz: Labirent, uyumsuz, açlık oyunları güzel kitaplar tavsiye ederim :) Bir de okumadıysanız kesinlikle Harry Potter :D Bu arada hasan ali yücel klasikler dizisinden de kitaplar güzel oluyor tavsiye ederim.

Çok bilindik şeyler yazıp okudum demenizi istemediğim için şöyle bir kitap önereyim. Psikoloji ve ruh çözümlemeleri ilginizi çekiyorsa diğer eserleri de mutlaka okunmalı.
Sözde Kızlar - Peyami Safa
O kitabı okudum, muhteşemdi. Bildiğiniz var mı bu tarz kitap?
Hocam okudunuz mu bilmiyorum fakat belki beğenirsiniz: Labirent, uyumsuz, açlık oyunları güzel kitaplar tavsiye ederim :) Bir de okumadıysanız kesinlikle Harry Potter :D Bu arada hasan ali yücel klasikler dizisinden de kitaplar güzel oluyor tavsiye ederim.
Çok teşekkür ederim 🙂.

Yeni konular

Geri
Yukarı