Kısa metni İngilizceye çevirir misiniz?

SeZER gENÇ

Picopat
Daha fazla  
"Selamlar bir turnuva düzenliyorum büyük prodüksiyonlu sunucudan tutun görsel efektlere canlı yayında yaynlancak tek bir turnuva değil haftada 1 turnuva olacak. Herkes kendi rankı ile yarışacak Twitch ve YouTube'da yayınlanacak. Kendinizi e-sports ve oyunculuk hayatınızda geliştirebileceksiniz. Bazı turnuvalar ödüllü bazıları ödülsüz olacak. Katılmak isteyenler DM atabilir. Turnuvamızın en büyük özelliği ise
Herkesin kendi rankı ile yarışacak olması ve adaletsizliğin olmaması. Katılmak isteyenler DM atabilir. Teşekkürler..." bu metni İngilizce bilen bir arkadaş İngilizceye çevirebilir mi? Google çeviriden değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hello! Im organizing a tournament, from the big production server to visual effects. Will be broadcast live. Not a one tournament, there will be 1 tournament per week. Everyone will compte in their own rank. Will be broadcast on Twitch and Youtube. You'll be able to improve yourself in your e-sports and acting life. Some tournaments will be prize winners, some no prizes. Anyone wants to join can DM me.
The most important of our tournament is that everyone will compete with their own rank and there is not gonna injustice.

Kendim cevirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı