Kısa Süreli Konuşma Üzerine İngilizce Kurs Önerisi

StronkComrade

Kilopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1523285302
Merhabalar, başlıkta da belirttiğim gibi Murat Ulubay gibi 10 gün içerisinde 130 saat eğitim ile harika yerlere ulaşabileceğimiz bir kurs var mıdır ve fiyat bilginiz varsa belirtir misiniz? İstanbul içerisinde bulunur ise iyi olur. Önceden Mecidiyeköy'de British English isimli bir kursa gittim ve konuşma olsun vb. olsun hiçbir şey öğrenmedim. Bildiğim şeyler dışında her şey çok saçmaydı, boş yere param gitti ve gitmediğim süreyi de ödemem gerekti. MEB'in okullardaki sisteminin dışındaki bir yer arıyorum yani daha çok Türkçe karşılığını düşünmeden konuşacak bir yer arıyorum. İyi bir kursa gidip iyi sonuçlar alan birileri varsa aranızda lütfen kursunuz hakkında bilgi verir misiniz? Yani İngilizce bir film izleyip alt yazı açmadan her şeyi düşünmeden anlamak istiyorum ve şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dinleme ve konuşma farklı aslında. Benim dinlemem çok iyiydi ama konuşmam berbattı. 30 saat yabancı hoca ile ders yaptım. Ders derken sohbet ettik aslında. Ondan sonra gerisi geldi zaten. :)

Bence en etkilisi, Native Speaker bulunduran kurs bulman. Görüştüğün yerlere bunu sorarsan daha faydalı olur. Bir Türk'ün open the window demesiyle bir Amerikalı veya İngiliz'in demesi çok farklı cidden:)

Merhabalar, başlıkta da belirttiğim gibi Murat Ulubay gibi 10 gün içerisinde 130 saat eğitim ile harika yerlere ulaşabileceğimiz bir kurs var mıdır ve fiyat bilginiz varsa belirtir misiniz? İstanbul içerisinde bulunur ise iyi olur. Önceden Mecidiyeköy'de British English isimli bir kursa gittim ve konuşma olsun vb. olsun hiçbir şey öğrenmedim. Bildiğim şeyler dışında her şey çok saçmaydı, boş yere param gitti ve gitmediğim süreyi de ödemem gerekti. MEB'in okullardaki sisteminin dışındaki bir yer arıyorum yani daha çok Türkçe karşılığını düşünmeden konuşacak bir yer arıyorum. İyi bir kursa gidip iyi sonuçlar alan birileri varsa aranızda lütfen kursunuz hakkında bilgi verir misiniz? Yani İngilizce bir film izleyip alt yazı açmadan her şeyi düşünmeden anlamak istiyorum ve şimdiden teşekkürler.
Merhabalar, Murat Ulubay'dan eğitim aldınız mı, ya da eğitim alan birini tanıyor musunuz? Eğitim sonrasını merak ediyorum. İnternette kendi sayfaları dışında bir bilgiyi bulamıyorum da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, Murat Ulubay'dan eğitim aldınız mı, ya da eğitim alan birini tanıyor musunuz? Eğitim sonrasını merak ediyorum. İnternette kendi sayfaları dışında bir bilgiyi bulamıyorum da.
Ne yazık ki. British Time tarzı yerlere gittim fakat oralarda dediğim gibi, klasik. Biraz aralıklı bir dönemden sonra gitmeyi düşünüyorum.

Pandemi'den önce yazıldığım spesifik konu içeriğine sahip Akademik Batı Dillerinde iki dönem kayıt olduğum için bana Londra’da Master Academy London’da 15 gün sadece speaking üzerine ücretsiz ders hakkı verdiler.
Ben yurt dışına gitmenin 15 gün de olsa faydasını gördüm.Bu kampanya devam ediyor mu bilemem ancak listenize eklemenizi tavsiye ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı