Çözüldü Kısa süreli ücretsiz oyunlar oynama süresini etkiliyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Ücretsizken oynadiginiz süre satin aldiktan sonra kaldigi yerden devam ediyor. Kisacasi ücretsizken oynadiginiz süre de sayiliyor. Bu yüzden iade talebinde bulundugunuz zaman sistem otomatik olarak reddedecektir.

Tabii bu direkt olarak iade almayacaginiz anlamina gelmiyor. Destek ekibi bazi durumlarda istisna yapabiliyor.
Ücretsizken oynadiginiz süre satin aldiktan sonra kaldigi yerden devam ediyor. Kisacasi ücretsizken oynadiginiz süre de sayiliyor. Bu yüzden iade talebinde bulundugunuz zaman sistem otomatik olarak reddedecektir.

Tabii bu direkt olarak iade almayacaginiz anlamina gelmiyor. Destek ekibi bazi durumlarda istisna yapabiliyor.

Çözüm
Oyun daha sonra sıkıcı olabilir ya da beğenmeyebilirim.
İki saatten bahsediyoruz neyin daha sonrası. Zaten bir oyun oynasanız (en son bıraktığımda oyna girebilmek 2-3 dakika sürüyordu) bir de sonlara kalsanız en az yarım saat. Bir gireyim oynayayım deyip oyundan bir çıkmışsınız zaten 2 saat dolmuş olur.

Steam iadeleri çok esnek/değişken olabiliyor hocam. Mesela bir oyun almıştım 2 saatten fazla oynamıştım ertesi gün indirime girmişti. Steam desteğe mesaj attım dedim ürünü aldım ama indirime girdi iade edip indirimli fiyattan almak istiyorum diye, kabul etmişlerdi.

Geri
Yukarı