Kısa ve popüler anime önerisi

Hocam verebilir misiniz?

@O Görkem komik olan nedir?
Otome hime var. Tag kısımlarına pek girmek istemiyorum. Ban incoming..

Eğer ben çoklu sevmem diyor isen Aibeya olması lazım. Bir erkek ve kızın birbirine olan aşkını falan anlatıyor.

Threesome tarzı şeyler seviyor isen otome dori önerebilirim. İzledikten sonra pek iyi hissetmemiştim ama.

Ben extrem şeyler istiyorum, bir kız acı çeksin kaçırılsın falan diyor isen "Shiiku x Kanojo" var. 4 bölümlük. İlk bölümünde pek fazla şey olmuyor iken son bölümlere doğru metal çöküntü geçiriyordum.

Bir çok kız ile ilişki yaşayan bir eleman istiyor iseniz kanojo x kanojo x kanojo'yu önerebilirim.

Bir çok kız ve iki adet orta yaşlı kadın ile girilen ilişkiye bakıyorum diyor iseniz Sweet Home : H na Onee-San wa suki desuka? var.

Vanilla mı seviyorsunuz yoksa diğer türlü şeyler mi? Ben vanilla h£ntai severim mesela.
Hentai bir yaşam tarzıdır. Hentai izleyenden korkulmaz.

Son düzenleme:
Naruto gibi izlerken ömrünü bitiren animelerden değil de en fazla 200 bölüm anime önerebilir misiniz? 🙂

Selam nasılsın? Ben demon slayer, attack on titan, Tokyo revengers ama Tokyo revengers kısa fakat çok zevkli bana göre, akame ga kill, jujutsu kaisen bunları öneriyorum bir de bayağı çerezlik olarak. Komi-san ismi uzundu unuttum biraz ecchi olarak da my dress up darling var iyi seyirler.

Selam nasılsın? Ben demon slayer, attack on titan, Tokyo revengers ama Tokyo revengers kısa fakat çok zevkli bana göre, akame ga kill, jujutsu kaisen bunları öneriyorum bir de bayağı çerezlik olarak. Komi-san ismi uzundu unuttum biraz ecchi olarak da my dress up darling var iyi seyirler.
Tokyo revengers'ı 6 bölüm izleyip bıraktım sonrasında ilginç bir şey oluyor mu?

Naruto gibi izlerken ömrünü bitiren animelerden değil de en fazla 200 bölüm anime önerebilir misiniz? 🙂

Naruto'yu bitirdiniz mi? Bu arada aksiyon bağımlısı değilseniz kaguya sama love is war izleyebilirsiniz. Aşırı güzel bir romantik komedi. Zaten kendisi son sezonu ile mal top 10'da uzun zaman sonra Brotherhood'u tahtından edip 1.olmuştu.

Geri
Yukarı