Kişilik Anketi

BenGeriDöndüm

Hectopat
Merhaba sosyal sakinleri. Filipinler' den mektuplaştığım bir arkadaşımın önerisi üzerine bir kişilik testi yaptım.
Linki buraya bırakıyorum. Test sonunda "........." kişiliği diye belirtiyor ve analizini sunuyor. En sonda da kişiliğinize benzer gerçek ve kurgusal ünlü karakterler belirtiliyor. Testin ne kadar doğru olduğu tartışılır ki muhakkak hata payı vardır ama eğlence amaçlı zaten.
Benimki mimar kişiliği çıktı. Kişiliğinizi yorumlarda yazarsanız ve size ne kadar doğru olduğunu yazarsanız sevinirim. Bu sayede sitenin ne kadar başarılı olup olmadığını görebiliriz.
(Umarım link paylaşmam sıkıntı olmaz.)
Bu arada sitede Türkçe dil seçeneğini seçerek kullanabilirsiniz yoksa direkt İngilizce geliyor sorular.

Son düzenleme:
1615142289422.png

Böyle çıkmıştı 2 hafta önce çözdüğümde, doğru olduğunu düşünüyorum.

Türkçe olarak yapmak isteyenler için:

Ben de uzun süre önce yapmıştım, INTP çıkıyorum. Onedio testleri gibi değil, gerçekten doğru sonuçlar çıkıyor karşınıza. Yapmanızı öneririm.

Bu arada belirtmek istediğim bir şey daha var.

Yukarıdaki siteden istediğiniz kişilerin kişilik tipini öğrenebiliyorsunuz. Edebiyatçılar, bilim adamları, tarihçiler, dizi karakterleri, anime karakterleri... Ne ararsanız var işte. Kişilik tipini öğrenip kendinizle kıyaslayabilirsiniz. Ne kadar doğru sonuçlar veriyor bilemem fakat vakit harcamak için birebir.

Gariptir ki sevdiğim çoğu karakterin kişilik tipi benimle aynı çıkıyor, ister istemez mutlu oluyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı