Kişilik, yüz yapısı, öz güven eksikliği ve incellik

Hocam ÇGH Hilmi'nin de çenesi yok sit gibi adam ama gayet sempatik. Ayrıca herkes fabrika çıkışlı olsa seni benden ayıran fark ne olacak?
Aslında hocam yüzüm gayet düzgün çene hatlarım da güzel sadece uç noktası geride.
Hocam çene hakkında estetik dışında yapılabilecek pek birşey yok. Zamanla kabullenip alışırsınız diye düşünüyorum.
Sakal bırakacağım. Herkesin bir kusuru var aslında onu fark ettim.

Hocam wimp falan çene falan bunlar ne oluyor kendinizi neye göre kategorize ediyorsunuz ki? Ne demek bu kavramlar?
Ciddiye almıyorum bu kavramları, sadece düzgün kemik gelişimi ile ilgili. Bozuk kemik gelişimi olan insanlar çoğunlukla yalnız oluyor(çok evde zaman geçirmek, fazla bilgisayar bakmak) ve haliyle öz güven eksikliği yaşıyorlar.

Ortalama yakışıklılıkta bir arkadaşımı kendisinden iki yaş küçük kız beğendi, yanına geldi konuştular ve sevgililer. Neyini beğendi? Adamın maskeden yüzü bile gözükmüyor. Özgüveni olduğu sürece her malın bir alıcısı oluyor. Özgüveni olmayan insan gerçek karakterini dışarıya gösteremediği için kimse tarafından sevilmiyor. Sosyal bir ortamda bile aklına gelen mizahı veya herhangi bir sözcüğü söyleyemiyor.
Sana gelince abi çok kafana takmışsın, kafana takacak bir şey bulamadığından. Ciddi manada tek düşünmen gereken öz güven kazanmak. Onu da kendini geliştirerek kazanırsın. Kızlar için değil de kendin için yapmalısın. Şu anki kötü hayatını yaşarken mi daha mutlusun yoksa bir amaç uğrunda çabaladığın, kendini geliştirdiğin hayat mı?

Kanka ameliyati var onun git ol paramaxx yapip. Recessed cene icin ameliyatlar var, eger lower third in de kotuyse dolgu ekletip sivri bir cene ucuna sahip olursun. Will Poulter in ameliyat oncesi ve sonrasi fotograflarina bak adam bayagi degisiyor. Onemli olan goz bolgesi, onu degistirmek imkansiz cunku.

Ortalama yakışıklılıkta bir arkadaşımı kendisinden iki yaş küçük kız beğendi, yanına geldi konuştular ve sevgililer. Neyini beğendi? Adamın maskeden yüzü bile gözükmüyor. Özgüveni olduğu sürece her malın bir alıcısı oluyor. Özgüveni olmayan insan gerçek karakterini dışarıya gösteremediği için kimse tarafından sevilmiyor. Sosyal bir ortamda bile aklına gelen mizahı veya herhangi bir sözcüğü söyleyemiyor.
Sana gelince abi çok kafana takmışsın, kafana takacak bir şey bulamadığından. Ciddi manada tek düşünmen gereken özgüven kazanmak. Onu da kendini geliştirerek kazanırsın.
Evet aslında kendimi çok beğeniyorum, şuram şöyle buram böyle diye değil kendim olduğum için. Zaten çok kötü gözükmüyorum. Ben fazla kafaya taktım çene mevzusunu, dün anlık bir düşünce silsilesine daldım. Şu ana kadar benim sevdiğim şeyleri seven bir kızla hiç tanışmadım orası gerçek sebebi muhtemelen. Ama iyi biriyim, hatta çok iyi olduğum için hep hakkıma geçtiler. Artık hakkımı yedirmeyeceğim kimseye, kaçanı nenem bile kovalar.
Kanka ameliyati var onun git ol paramaxx yapip. Recessed cene icin ameliyatlar var, eger lower third in de kotuyse dolgu ekletip sivri bir cene ucuna sahip olursun. Will Poulter in ameliyat oncesi ve sonrasi fotograflarina bak adam bayagi degisiyor. Onemli olan goz bolgesi, onu degistirmek imkansiz cunku.
"Hunter Eye" hoşuma gitmiyor. Göz bölgem neredeyse kusursuz.

Evet aslında kendimi çok beğeniyorum, şuram şöyle buram böyle diye değil kendim olduğum için. Zaten çok kötü gözükmüyorum. Ben fazla kafaya taktım çene mevzusunu, dün anlık bir düşünce silsilesine daldım. Şu ana kadar benim sevdiğim şeyleri seven bir kızla hiç tanışmadım orası gerçek sebebi muhtemelen. Ama iyi biriyim, hatta çok iyi olduğum için hep hakkıma geçtiler. Artık hakkımı yedirmeyeceğim kimseye, kaçanı nenem bile kovalar.
Kendini begenip begenmemen onemli degil. Looks Theory okumani tavsiye ederim, belli ozelliklerin yoksa senin icin bitmistir.

Kendini begenip begenmemen onemli degil. Looks Theory okumani tavsiye ederim, belli ozelliklerin yoksa senin icin bitmistir.

Yok hocam ya, yıldız olmak değil amacım. Çene için sakal bırakırım, burun sıkıntı değil zaten. Öbür yerlerim hem benim hoşuma gidiyor hem de "looks theory" kurallarına çok yakın. Çene şeklim böyle:
1651949646491.png

Geri
Yukarı