Kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı hatası

Khrey

Decapat
Diğer açılan konulara nazaran benim bilgisayarımda bu hatayı aldıktan sonra ekran kapanıyor ve birazcık bekledikten sonra yine bu ekran çıkıyor karşıma. Ardından tekrar kararıyor böyle böyle tekrar ediyor. Bilgisayarın içine giremiyorum. (Fotoğraf yükledim)

Dosya Ekleri

• 20200928_214538.jpg
    20200928_214538.jpg
    72 KB · Görüntüleme: 111

Bilgisayarın içine ulaşamıyorum
Bilgisayarın içine ulaşamıyorum

Arkadaş Windows'a erişemiyor o yüzden Minidump dosyası atamaz. Konuya gelecek olursak ben olsam format atardım önemli bilgileriniz var ise Windows 10'un kurtarma menüsünden "Başlangıç Onarma" yöntemlerini deneyin.

Arkadaş Windows'a erişemiyor o yüzden Minidump dosyası atamaz. Konuya gelecek olursak ben olsam format atardım önemli bilgileriniz var ise Windows 10'un kurtarma menüsünden "Başlangıç Onarma" yöntemlerini deneyin.
Her soruna format atılmaz. Konu sahibi düzgün net bir fotoğrafı paylaşınız durdurma kodunun.

Anlatıyorum ama muhtemelen okumuyorlar, içinde önemli dosyalarım var ve win 10 kurtarma menüsüne de giremiyorum
Güvenli mod da mı açılmıyor?
Hayır

Geri
Yukarı