Çözüldü Kişisel bilgisayarınız Bir Sorunla Karşılaştı Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ArdaDemirci

Hectopat
Kek günü
1 yıl önce aldığım bilgisayarda son zamanlarda farklı sorunlar olmaya başladı. Son 1 aydır Kingston HyperX Fury 480 GB SSD olmasına rağmen 2 dakika gibi bir sürede açılıyor. Daha sonra sürücü hatalarının onarılması için yeniden başlatın diye bir hata bildirimi gelmeye başladı (hallettim onu). Şimdi de son 2-3 gündür bir anda bu hata çıkıyor ve bilgisayar kendini yeniden başlatıyor. Sanırım sorun SSD'de (?). Çözümü ne olabilir? Bilgisayara format atsam düzelir mi? Veya SSD'yi garantiye göndermem gerekir mi? Bilgisayar toplama bu arada. Sanırım garantisi vardır ama emin değilim.

Bilgisayara format attığında muhtemelen düzelmez. Genellikle bu tarz sorunlarda SSD'de bir problem oluyor. Yeni bir SSD almanı öneririm fakat durumun pek iyi değilse pek bir şey öneremem.

Bilgisayara format attığında muhtemelen düzelmez. Genellikle bu tarz sorunlarda SSD'de bir problem oluyor. Yeni bir SSD almanı öneririm fakat durumun pek iyi değilse pek bir şey öneremem.

Analiz etmeden yazıyorsunuz. Dosyalar daha paylaşılmamış ki. Belki başka parçada arıza var?
Minidump dosyalarınızı paylaşın lütfen.

Son düzenleme:
Minidump içinde 5 adet dosya var ancak açmaya çalışırken hata veriyor, buraya da atamıyorum.

Açamazsınız zaten onu açabilecek bir programınız yoksa. Bu rehber ile paylaşın.

Tamamdır. Dosyalarda da öyle gözüküyordu zaten. Duruma göre yazarsınız.
Dostum çok teşekkür ederim dediklerini yaptığımdan beri o hatayı almadım. Son 1-2 aydır bilgisayar 2 dakika gibi bir sürede açılıyor SSD olmasına rağmen. Sebebi ne olabilir biliyor musun? Okuma-yazma hızı normal ve sağlığı %92 gösteriyor hdd sentinel'de.

Geri
Yukarı