Kişisel deneyimlerime dayalı olarak bazı markaların aliinabilir ürünleri

Erdem.Erdogan

Picopat
Daha fazla  
Burada yazacağım markaların hepsini kullandım ve kişisel deneyimlerimi paylaşmak istiyorum sizinle.

Logitech - ürünleri kaliteli malzeme kalitesine önem veren orta üst kalite bir markadır peki Logitech markasından neler alınır? Kişisel deneyimime göre kulaklık dışında her türlü ekipman alınabilir kulaklığının ses ve mikrofon kalitesini beğenmemiştim aktif olarak da Logitech klavye ve faresini kullanıyorum

SteelSeries - muhtemelen en çok linç yiyeceğim marka bu olacak üst seviye bir markadır sadece kulaklığını kullanmıştım ses kalitesi orta mikrofon kalitesi iyiydi ama malzeme kalitesine geldiğimiz zaman malzemeleri bana kalırsa daha kaliteli olabilir genelde esnek plastikten üretiyorlar kulaklığımda hiçbir çizik dahi yokken 1 kere yere düşünce kırılmasından dolayı malzemesini kaliteli bulamadım. SteelSeries ürün olarak ne alınabilir? Farelerini çok beğeniyorum fakat daha ucuz fiyata Logitech almanızı öneririm.

Bloody - orta düzey bir markadır malzeme kalitesi olarak ne çok iyi ne de çok kötüdür sadece faresini kullandığım bir markadır klavyesini de deneyimlemişliğim var bu markayı pek uzatmak istemiyorum elinizde 100 TL gibi bir meblağ var ise çekinmeden klavyesini ve faresini alabilirsiniz hor kullanmazsanız sizi yarı yolda bırakmaz.

JBL: Üst seviye bir markadır ve benim gözümde piyasadaki en iyi ses donanımı satan markadır malzeme kalitesi olarak da üründen ürüne değişsede ortanın altına düşmez orta ve çok iyi arasındadır eğer paranız yetiyorsa çekinmeden alın asla pişman olmazsınız.

Everest: Gelelim son markamıza hemen hemen herkes bu markayı biliyordur alt seviye bir markadır malzemesi kaliteli değildir performansı yarı yolda bırakmasa da bozulmaya çok müsait ürünleri vardır ben almanızı tavsiye etmem fakat benim klavyem bozuldu farem bozuldu beni 1 ay idare edecek bir şey alayım derseniz ancak o zaman alınabilir.

Everest: Gelelim son markamıza hemen hemen herkes bu markayı biliyordur alt seviye bir markadır malzemesi kaliteli değildir performansı yarı yolda bırakmasa da bozulmaya çok müsait ürünleri vardır ben almanızı tavsiye etmem fakat benim klavyem bozuldu farem bozuldu beni 1 ay idare edecek bir şey alayım derseniz ancak o zaman alınabilir.
20TL'ye klavye almıştım idarelik diye ama hala kullanıyorum, ortadaki tuşlara basınca klavye esniyor ama kırılmadı şükür fazla sert basmamak lazım :D

Logitech konusuna katılıyorum.
Ek olarak Xiaomi'nin çok güzel fiyat/performans ürünleri var. Süpürge ve Router önerebilirim.
(Routerleri WIFI kısıtlı olarak geliyor Avrupa standartları nedeniyle çekim gücü tatmin etmeyebilir Custom ROM atmanız gerekiyor aşmak için.)

Şunu söyleyebilirim:
Steelseries
Kulaklıklarda rahatlık olarak iyi olsa da müzik ve oyun konusunda yetersizdi. Şu andaki yeni modelleri nasıl bilmiyorum.
JBL ise gayet iyidir ancak buna piyasadaki en iyi ses diyen Sony veya Sennheiser kullamamıştır.

Şunu söyleyebilirim:
SteelSeries.
Kulaklıklarda rahatlık olarak iyi olsa da müzik ve oyun konusunda yetersizdi. Şu andaki yeni modelleri nasıl bilmiyorum.
JBL ise gayet iyidir ancak buna piyasadaki en iyi ses diyen Sony veya Sennheiser kullamamıştır.

Sony sadece telefon kullandım 😂 Sennheiser ise hiç kullanmadığım için benim gözümde JBL1 numaradır.
Logitech konusuna katılıyorum.
Ek olarak Xiaomi'nin çok güzel fiyat/performans ürünleri var. Süpürge ve router önerebilirim.
(Routerleri Wi-Fi kısıtlı olarak geliyor Avrupa standartları nedeniyle çekim gücü tatmin etmeyebilir Custom ROM atmanız gerekiyor aşmak için.)

Xiaomi de çok ayar olduğum bir konu var arçelik ürünler ile uyumlu olmaması ama Allah'tan Beko ile aynı fabrikada üretiliyorda kullanabiliyorum Beko olarak tanımladığımda.

Sony sadece telefon kullandım 😂 Sennheiser ise hiç kullanmadığım için benim gözümde JBL1 numaradır.

Xiaomi de çok ayar olduğum bir konu var arçelik ürünler ile uyumlu olmaması ama Allah'tan Beko ile aynı fabrikada üretiliyorda kullanabiliyorum Beko olarak tanımladığımda.
Xiaomi'nin hangi ürünü hocam?
Hava temizlemeden Scootera kadar ürünü var :D

Geri
Yukarı