Kişisel veri davası nasıl açılır?

SVGSefaTR

Decapat
Arkadaşlar, merhaba. Direkt konuya giriyorum...
Benim arkadaşım var ama hayatla ilgili değil, böyle hep oyun, hayattan anlamaz, şundan bahsediyorum:
+Kanka Yeni kulaklık alacağım.
-Kanka ailenin durumu pek iyi değil alma.
+Bir şey olmaz.
(Ertesi Sabah kulaklık alınır)
-Bak krdşm adam olacaksın
Bunun gibi hiç başkasının istediği olunca saygıyla karşılamaz.
Ve son 3 ayda ondan uzaklaşmaya başladım ama o benim Zoom'daki fotoğraflarımı almış. Yani hoca bize kamera açtırırken beni çekiyor ve bana atıyor. Ben istemiyorum, bunu defalarca söyledim ama dinlemiyor. Engelledim ama o beni bir şekilde çekiyor derslerden Instagram ve Discord'a. Çocuktan kurtulmak istiyorum. Diyorum ki dava ederim. Onun dediği "LAN yürü be şu fotoya beni hapse fala almazlar. tamam o zaman, internetten Atatürk fotosunu alma mesela. Bu da suça girer, değil mi?" dediğim gibi yaşım 13. bu çocuktan nasıl kurtulurum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim arkadaşım var ama hayatla ilgili değil, böyle hep oyun, hayattan anlamaz, şundan bahsediyorum:
+Bir şey olmaz.
Ve son 3 ayda ondan uzaklaşmaya başladım ama o benim Zoom'daki fotoğraflarımı almış. Yani hoca bize kamera açtırırken beni çekiyor ve bana atıyor. Ben istemiyorum, bunu defalarca söyledim ama dinlemiyor. Engelledim ama o beni bir şekilde çekiyor derslerden Instagram ve Discord'a. Çocuktan kurtulmak istiyorum. Diyorum ki dava ederim. Onun dediği "LAN yürü be şu fotoya beni hapse fala almazlar. tamam o zaman, internetten Atatürk fotosunu alma mesela. Bu da suça girer, değil mi?" dediğim gibi yaşım 13. bu çocuktan nasıl kurtulurum?
Ailenle konuş.

+Bir şey olmaz.
Bence bu konuyu ailenle konuş sonrada onların ailesine ulaşmaya çalış ailenle bir şekilde çözmeye çalış bu sorunu.

Dava ile uğraşmayın, kendi ailenize ve çocuğun ailesine durumu anlatın. Hatta en etkili çözün çocukla hiç konuşmayın, Discord'dan, İnstagram'dan vs. Sanki çocuk yokmuş gibi davranın. İsterse tehdit etsin, hiç aldırış etmeyin. İfşa falan ile de tehdit ederse aldırış etmeyin, 13 yaşındaymışsınız zaten, liseye geçince olur biter.

Dava aç parayı bul kendine 3090'lı PC topla [ciddi söylüyorum]
Dava ile uğraşmayın, kendi ailenize ve çocuğun ailesine durumu anlatın. Hatta en etkili çözün çocukla hiç konuşmayın, Discord'dan, Instagram'dan vs. sanki çocuk yokmuş gibi davranın. İsterse tehdit etsin, hiç aldırış etmeyin. İfşa falan ile de tehdit ederse aldırış etmeyin, 13 yaşındaymışsınız zaten, liseye geçince olur biter.

Bence böylelerine dava açılması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı